Kde objednávate nemeckú drogériu?

erikaa09
14. okt 2021

Ahojte. Tie ktore objednavate online nemecku drogeriu cez aké stránky?? Dochádza mi prášok na pranie a pani od ktorej som brala mi neodpisuje tak chcem objednať sama. Ďakujem pekne za odpovede

zdenkastankova
14. okt 2021

drogeria frane alebo drogeria ZDE

erikaa09
autor
14. okt 2021

@zdenkastankova ďakujem pekne

lubmar
14. okt 2021

skus este myaustria.sk, aj ti maju dost dobry vyber pracich praskov

viellik
14. okt 2021

@lubmar A ktoré sú dobré? Chcela by som aj ja skúsiť niečo, lebo vraj intenzívnejšie voňajú, ale teda nemám skúsenosť 🙂

lubmar
14. okt 2021

@viellik ano su neporovnateľne lepsie ako nase, aj ked akoze u nas maju v Kauflande ze rakusky Ariel, tak to je vysmech, to vobec nie je taky isty. Ja kupujem konkretne tento https://www.myaustria.sk/ariel-univerzalny-pras... a rovnaky potom aj na farebne, a vychadza potom postovne zdarma vzdy. Vonou sa nedaju porovnat so slovenskymi, a su ovela silnejsie pri prani ako nase, to hned vidiet rozdiel.

malinka158
14. okt 2021

@lubmar fuha ta cena😳😳😳😳😳 a ze este v akcii. V rakusku kupim isty za max.16 eur

lubmar
14. okt 2021

@malinka158 ano, cena je nadsadena riadne, urcite kto ma moznost ist si ho kupit tam osobne je super, len predpokladam, ze toto je firma, co ich tam nakupuje, dovaza na sk a ich predajom sa zivi, musia mat na tom nejaky zisk☹️ Ale su ludia, co nemaju moznost sa inak dostat k rakuskym vyrobkom, len cez takyto obchod bohuzial😞

malinka158
14. okt 2021

@lubmar podla mna dost smutne. Ak uz chcu obchodovat s kvalit.tovarom nech idu radsej do velkoskladov a predavat za normalne ceny. Toto mi pride prehnane.

heidi4
12. júl 2022

Baby a avivaz mate odtial aku radi, pls? Ja som roky ficala na Silan bordovej - magnoliovej alebo este Supreme a uvitala by som zmenu. 🙂 Nieco na ten jemny romanticky styl by som vyskusala. Dakujem. 🙂

girasol
12. júl 2022

rakúske prášky majú na drogerka.sk

wilagrande
20. aug 2023

Podte do skupinky povymienat skusenosti s Nemeckou drogeriou alebo AT alebo IT ….

https://www.modrykonik.sk/group/12804/