Kde objednávate kvalitné uteráky a osušky?

siimonella
19. okt 2020

Ahojte kde kupujete alebo objednavate kvalitne uteraky a osušky? Aby neboli drsne už v obchode. Ďakujem

mamanadruhuu
19. okt 2020

Tak ja som spokojná s uterákmi z Oriflame, potom mám zopár uterákov z takého obchodíka, čo máme vvtescu tam sa predávajú aj záclony a podobne, obrúsy a pod.

sisa_s
19. okt 2020

Ikea

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkamargit
19. okt 2020

ja mám tieto a sú výborné https://www.dormeo.sk/uterak-fantasia-dormeo

ckatka
19. okt 2020

Ja som si kúpila minule v slovenke (šli sme na plávanie a zabudli sme svoje doma), a je veľmi príjemný.
Inak.mam.par ikea kúskov...to podľa mňa nie je bohvie co...A potom také čo mám ešte od babky "do výbavy"...bohvie odkiaľ...

siimonella
autor
19. okt 2020

nasla som stranku praktik.sk ceny boli velmi prijatelne len ci su tie uteraky naozaj kvalitne ked su lacnejsie ako ostatné

simsalabim
19. okt 2020

Mne sa osvedcili osusky a uteraky z Jysku, ta najdrahsia rada, tusim sa vola Gold.

nniikkii
19. okt 2020

@siimonella Tesco a su makkulinke treba tie drahšie zobrať

miskaradko
19. okt 2020

@siimonella ja som minuly tyzden obj. Na WWW.EMI.SK a fakt ti mozem povedat,ze su uzastne👍

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pdt
19. okt 2020

ja z Tchibo.sk

simca06022011
19. okt 2020

Objednavala som asi pred rokom bambusove, z nejakej stranky s navleckami a domacim textilom (rodinne balenie nejaky web) a su v pohode, tensie.. 15rokov som mala osusky z tarrington house ci ako sa volaju / metro/,ale nie tie 5EURove, jedna bola okolo 30-40EUR a fakt boli dlho dlho ako nove, len u nas sa peru a susia v susicke takmer po kazdom pouziti. Mam z tchiba zopar uterakova a osusiek, vysoka gramaz a nik sa do nich nechce utierat, strasne su hrube, tazke... cize osusky pouzivame ako plazove. Ja som za pokus/omyl.. objednam po par ks a potom doobjednam, alebo vratim. S uterakmi je to tak vzdy. Kupila som aj v ikei, kedysi.. este jeden niekde mam, no nie z lacnych.. kika detto.. tie lacne uteraky su smejdi vsade v tychto velkych nabytkovych obchodoch. A akokolvek mozu byt drsne/makke v obchode, dolezite je ako sa budu spravat ked sa operu doma. a ked sa operu 10x a mozes ich vyhodit, lebo je z toho plznuca handricka, tak to je radost.

Totalne sa mi neosvedcili napriklad farebne, sestra mala cierne a cervene, neskutocne to pustalo farbu cely cas pouzivania a ze dlho nesluzili, lebo ostali skarede.

marcellka32
19. okt 2020

Scan quilt

jullietka
19. okt 2020

@siimonella praktik su velmi dobre,my mame u nas kamenny obchod a na som spokojna 🙂

liz_lemon
19. okt 2020

H&M

siimonella
autor
19. okt 2020

dakujem za vsetky tipy 👍

denask
17. jan 2021

Kvalitne uteraky a osusky mozete najst aj tu http://www.dena.sk/do-kupelne/ 🙂

vamajka
3. nov 2021

@miskaradko Prosim ta aj po roku prania su tie uteraky v pohode? Nepustaju vlakna? Mas bavlnene, bambusove ci frote? Chcem ich objednat mame pod stromcek a ona je dost narocna🙂

miskaradko
3. nov 2021

@vamajka nie vzdy su rovnake...je to frote. Treba pozerat gramaz uterakov...cim vyssia tym lepsia😊