Kde máte vianočný stromček?

10. dec 2023

Ahojte. Potrebujem poradiť. Kde máte vianočný stromček? Kúpili sme tento rok nový, ale nejako som to neodhadla a je dosť veľký, keď ho dám do obývačky. Myslíte, že keď bude na chodbe, bude to divné? Bývam v byte, mám veľkú chodbu a prázdny roh, kde by krásne krásne vošiel. Len neviem, či to nebude čudné, že bude na chodbe. Čo vy na to?

mane01
10. dec 2023

No, nam to moze byt uplne jedno 🤷🏼‍♀️… ak to tak vyhovuje vam, tak ho tam daj. Vsak ta nemusi trapit, co si kto o tom mysli…

klementinka58
10. dec 2023

my tak mame

syslik81
10. dec 2023

kde len chces..staviac ho pre deti a nie susedov ci ludi z kona

daniela2202
10. dec 2023

A prečo nie.... do obývačky malý vianočný dekor a hotovo 😊

zuzanka.zuzu
10. dec 2023

no neviem neviem aké fotky potom dáš na instagram? 😂

valiant
10. dec 2023

Ak tam nebude zavadzat a je tam elektrika, aby si mala kam pripojit svetielka, tak ho daj aj do haly/chodby. Budete ho mat stale na ociach, bude vam tam robit radost

viky173
10. dec 2023
autor
10. dec 2023

Ďakujem baby, našli sme mu miesto aj v obývačke, uvidíme, či nám bude zavadzať a keď áno, tak budúci rok ho dáme na chodbu.

autor
10. dec 2023

@zuzanka.zuzu ja niesom z tých, ktorý dávajú všetko na internet, ja len som chcela vedieť, či niekto tak má.

deti95060810
10. dec 2023

kľudne aj na chodbe.... my máme v každej izbe nejaký stromček... samozrejme len také malé max. 70 cm...

simsalabim
10. dec 2023

My sme v byte mali raz v obyvacke a raz v hale. Podla aktualnej situacie.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. dec 2023

@jj298 veď práve preto ho nechcem veľmi na chodbe, aby mi nechýbala tá atmosféra.

jaskolka
10. dec 2023

Mali sme tak v rodičovskom byte. Obývačka nebola veľká, a bol tam tak rozmiestnený nábytok ze stromček nikde "nepasoval"
Tak celé detstvo aj pubertu sme mali stromček na chodbe, pre mňa to bolo úplne normálne, a bola som prekvapená, keď sme boli niekde na návšteve, ze tam je stromček v obývačke 😊😊. V obývačke sme mali len na stole vo váze vetvičky, a na okne svetielka. Atmosféru to malo aj tak.

autor
10. dec 2023

@jaskolka aj ja som tak myslela, že ked bude na chodbe tak v obývačke bude iba výzdoba. Muž sa ma snaží prehovoriť, aby sme ho dali na chodbu, tak uvidíme, kde nakoniec skončí. Ale tento rok asi ostane v obývačke a budúci ho dáme na chodbu.

anonymanonym
10. dec 2023

Mame v obyvacke. Chybala by mi ta atmoška pri aktivitach v obyvke. Ale asi je to len o zvyku. Zas v chodbe by som sa potesila hned pri vstupe do bytu a pri kazdom presuvani sa z miestnosti do miestnosti 😁 pripadne pri otvorenych dverach by ho bolo mozno vidiet aj z viacerych miestnosti 😁 Hm.. Aspon ja sa snazim na vsetkom najst aj to pozitivne 🙂

ivangeline
11. dec 2023

V rohu obyvacky za kreslom na stolceku v kvetinaci. ;D