Kde kupujete vianočné dekorácie?

elalala
3. okt 2022

Ahojte, odkiaľ prosím objednávate vianočné dekorácie? Chcem nakúpiť teraz, keď nie sú tie ceny ešte také prehnané. Pozerala som 4home, ale zatiaľ máličko tam toho majú.

diana999
3. okt 2022

@elalala aliexpress

lamonita
3. okt 2022

Pod do skupiny vianoce a zimné inšpirácie. https://www.modrykonik.sk/group/4171/ tam ti baby skvelo poradia.. za mňa obi, hornbach, ewalds, bonami, tedi, kik a samozrejme aliexpres...

sasitimi17
3. okt 2022

Tedi už teraz má tuším

xili99
3. okt 2022

Áno, už pomaličky nájdeš aj v obchodoch, že nemusíš len objednávať. Aspoň ja radšej takto idem sa prejsť, pomotkať a naživo si pozriem, ako tie ozdoby vyzerajú 🙂

vemi23
3. okt 2022

@elalala pred tyzdnom som bola u tedyho citila som sa tam ako v rozpravke maju už vianočný tovar 😊

elalala
autor
3. okt 2022

@xili99 tak ja som PN a keďže bývam na dedine, počas vychádzok čo sú 2 hodiny by som také nákupy nestihla 🙂 preto som dúfala, že niekde objednám všetko naraz...so snúbencom sme sa pred mesiacom presťahovali, čiže nám na vianoce treba uuplne všetko, nemáme doma nič vianočné😁

19mmm71
3. okt 2022

tak na stromcek z okrasa Cadca a na dekoracie bytu nabehnem do činskych skladov a vybavene

zorkahorka
3. okt 2022

Par rokov vyheavaju u mna cinaky. Maju najlepsi vyber

daniela2202
4. okt 2022

@elalala 4 home je veľmi predražené..... a čo by si chcela kúpiť a akú farbu? Ja som minulý rok riešila nový stromček a ozdoby

elalala
autor
4. okt 2022

@daniela2202 ja som chcela hlavne girlandy a drevené ozdoby, 1 veniec na dvere a svietnik na stôl...boli sme minulý týždeň v tedi, ale nič ešte nemali v Prešove...a už na PNke skôr pozerám po eshopoch

daniela2202
4. okt 2022

@elalala e-shopy dosť drahé, skús pozrieť u šikmookých , majú toho už plné regále, svietnik si určite spravíš i sama, základ pekné drevo a pár šišiek 😁👍

kris_tin257
5. okt 2022

V Nexte, originálne a krásne dekorácie 😊

saxana000
5. okt 2022

Kupim vzdy po vianociach ked je vypredaj a mam k dalsiemu roku.minuly rok som kupila pre malu stromcek z 10 na 2e a gule boli po v balikoch po 0.50e ostatne len vybalim z ktabice nepotrebujeme mat kazdy rok iny stromcek uz 7x bude zlato-strieborby aj veniec na dvere mam stale ten isty.akurat sem tam vymenim zlomenu sisku

cacianka
9. okt 2022

@elalala v TEDI mali už pred mesiacom, ja kupujem radšej v obchode, kde vidím 👀👁️, fotky skresľujú farby, veľkosť aj kvalitu. Nájdem hocikde, čo sa mi páči a je dobrá cena, beriem

shopingshop
Odpoveď bola odstránená
Zobraz