Kde kúpim sieťky do okien?

refly
9. nov 2023

Neviem ako moc sa to sem hodí, ale možno by bude vedieť niekto poradiť...
Nevedeli by ste niekto poradiť že kde sa to kupuje a približne koľko stoja? Potrebovala by som jednu, približne 50x130cm. Aj som googlila, len všeky sú na zakázku, ani nevedia povedať približnú cenu...
Nedávno chodil chlap z firmy, od ktorej máme okná, že servis. A že by vedeli dodať aj sieťky, ale to zase robí kolega a to ho treba zavolať, on by prišiel, pomeral a potom povedal cenu. Predbežne zase nevie povedať :S Keďže ja nemám absolútne ani páru, či to stojí 5€ alebo 30€, tak aby som bola aspoň trošičku v obraze a vedela -ak by pán prišiel- že či mi dáva adekvátnu cenu, alebo nadhadzuje do nebies.
Vopred ďakujem.

betulinka1
9. nov 2023

@refly my sme davali na dom a celková cena bola do 400€. Ale cenu nam tiez dali az ked prisli zamerat, vybrali sme si farbu aj rozne typy kvality mali. Balkónové same stali 150€. Vsetko cena aj s pracou. Tak si daj zamerat a uvidis aku ti povie cenu.

refly
autor
9. nov 2023

@betulinka1 Pána beka, to je cenovo úplne inde, ako som čakala :D Ďakujem, za info!

hortenziaj
9. nov 2023

7okien za 150eur a balkónové dvere za 150eur,uz by som si nedávala na balkón. Bez montážne a dovozu

maris5
9. nov 2023

@refly v Incone mi nacenili rolovaciu sietku na balkonove dvere na cca 500€, u inej firmy sme platili okolo 80€.
Ale zaluzie v Incone mali lepsiu kvalitu ako od firmy co nam robila aj sietky. Nepamatam si vsak ci sme mali aj sietky od Inconu. Cize neviem porovnat kvalitu sietok.

viestta
9. nov 2023

@refly tu si naratas ceny aby si bola v obraze
https://fornest.sk/siete-proti-hmyzu-na-okno-be...

doriiis
9. nov 2023

My sme teraz doobjednavali na 4 okná.....83 €

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
refly
autor
9. nov 2023

@viestta Yay, presne takéto niečo som hľadala! 11€ + 5€ pošta. Ďakujem! Uložím si tú stránku, uvidím čo mi povie henten chlapík a hádam sa konečne dopracujem k nejakej neroztrhanej...

viestta
9. nov 2023

@chodec15 sietka na paskach je taka nekonecna blbost, ze to aj tazko opisat. Mala som raz, bohate stacilo na zvysok zivota

refly
autor
9. nov 2023

@chodec15 Jaaaaj, to mi raz niekto priniesol z Lidlu... to som nadávala jak pohan.... považujem sa za zručného človeka, ale nacapiť to tam, aby to ako-tak vyzeralo je umenie.... a lepidlo z toho suchého zipsu ostáva na ráme okna. Nešlo to dole riedidlom, acetónom, ničím... čochrala som to cifom asi hodinu.
To sa radšej nechať zožrať komármi.

simca06022011
9. nov 2023

ziadne sietky na paskach si neobjednavaj, n ormalne si napis dopyt, na zaklade toho ti spravia cenovu ponuku a objednas=vyrobia=donesu. Musis vediet priblizne ake chces, ci tie rolovacie, ci nie. Ceny sa lisia aj od ramu, ci sa to otvara, ci je to na pevno...
A neboj sa, kludne nech "kolega" pride zamerat. To ze zameria, este neznamena ze to od nich kupite, detto ine firmy. Ponuku ti musia dat este pred vyrobou.. to ze ich orbia na mieru, je uplne normlane, kazde okno je ine...
Inak ja tie sietky nalepene mam, ale nevydrzia, cize to je tak jednosezonova zalezitost.

lelelienka
9. nov 2023

Odporucam napisat do relevantnej skupiny na fb a hned sa ti pohrnu ponuky, ja to tak robim v poslednom case ked mam dopyt tohto typu.

refly
autor
9. nov 2023

@abab Vidim ze mam vyhercu! Dakujem, odtialto asi budem brat aj ja. Fajne ceny.

buba183
9. nov 2023

@refly my ŽalúzieWeb.sk odmerať máš do košíka a pošlú ti poštou na 4okna do 200e pred 2r

vlado818
10. nov 2023

Tam si neobjednavajte. Pozrite si recenzie. Naposledy mi dosli o 0.5 cm mensie sietky. Hrozny pristup firmy.

katuskapd
10. nov 2023

Tiež mame zo žalúzieweb odmerala som presne a prišli trosku menšie,ale v pohode pasujú som spokojná,za tie ceny není o čom🙂

refly
autor
13. nov 2023

Tak, napíšem Vám ako to dopadlo, keby tiež niekto v budúcnosti hľadal informácie.
Zo stránok, ktoré ste mi poposielali by to vyšlo aj s poštou 12 - 15€.
Drahý pán, ktorý ku mňe prišiel mi to nacenil na 40€.
Fakt není o čom :D