Kde kúpim posteľ do prenajímaného bytu?

janababana
9. aug 2022

Ahojte, prosim radu: potrebujem kupit postel (160x200) do bytu, ktory prenajimam - cize nic drahe ale ani nekvalitne. Nejake typy kde kupit? Recenzie posteli na ikea (napr malm) su take ze postele vrzgaju. Kondela zase ma (podla recenzii na nete) nekvalitne vyrobky a reklamacie sa dlho tahaju. Chcela by som cenovo postel rosty matrace nocne stoliky a stolik pod tv do 500€ spolu… snad niekto odporuci z vlastnej skusenosti 😊 dakujem

deti95060810
9. aug 2022

za 500 e ? prosím ťa, moc nízka cena. Dá sa, ale žiadnu kvalitu nečakaj...

zalka
9. aug 2022

@janababana ja mám z jysk, nebola drahá a je super

w123
9. aug 2022

skus na bazosi pozriet

domiklik
9. aug 2022

@janababana ja som teraz na bazoš kúpila brutálnu koženú sedačku za 400 e, proste hľadaj a budeš mat šťastie...

janababana
autor
9. aug 2022

A odvoz ste ako riesili ked z bazosu? Neviem ci to zmestime do auta

nina255
9. aug 2022

@janababana my sme do bytu co prenajimame hladali niektore veci cez marketplace na facebooku…🙂 niektore zaplatis par supov, dalsie za odvoz, niekedy tomu nabytku fakt nic nieje len ho ludia uz nechcu, my sme ani nechceli kupovat vsetko nove lebo sme sa bali ako by to dopadlo ci by to ti ludia neznicili

svetlonos
9. aug 2022

@janababana

Aohoj,
toto mame my z amazonu. Kovova konstrukcia aj rost. Udrzi aj tazke vahy a nevzga vobec! Stoji okolo 160 € a dovezu ti ju domov. Uz len matrace. V ikei maju dvojmatrac za cca 300€, ktory sem pasuje.
Ale 160cm je boba sirka, najdes aj taku zeleznu konstrukciu ale je drahsia. Skus pozriet 🙂

ZINUS Joseph 25 cm Metallrahmenbett | Lattenrost | Holzlattenunterstützung | Stauraum unter dem Bett | 180 x 200 cm | Schwar

smitjan
10. aug 2022

Vyskusaj pozriet u Kondelu, tam do tej sumy podla mna nieco zozenies, maju dobre ceny a aj kvalita ok, mame od nich viac veci a nemam problem vobec. Dobre je ist aj osobne do predajne pozriet, vyskusat si. A potom vies si to dat doviest domov a nemas s tym starosti. Kamoska ta raz kupovala cez bazar a to bola patalia zhanat dodavku od kamaratov aby to isiel aj niekto nalozit a nenormalne vela starosti s tym.

gabci_gabca
14. aug 2022

Dozaista by som kupovala nové, nie z bazáru, aj keď to idem prenajímať, ale aj tak lepšie je nové. Dnes už sa dajú za super ceny kúpiť.