Kde kúpim doplnky do kúpeľne?

2. máj 2022

Potrebujem trosku zutulnit kupelnu nepoznate dobre obchody kde by som vedela nejake dobre doplnky kupit ?
Nemate nejaky dobry typ co by som tama mohla dat aby to nebolo take studene ?
( kupelna nie je stara )
vopred dakujem

moonlight1210
2. máj 2022

Doplnkov je po mariu. Roznych. Lacnych, drahych, kvalitnych, ci odflaknutych odliatkov.

Najprv si teda vyber styl. Aby ladil s tvojou povahou. Tym, co sa ti paci. Alebo aspon so zvyskom domu.

A potom hladaj. Bud v romantickom duchu. Alebo rustikalnom. Alebo primorskom. Zenovom. Black and white. Mestsky styl. …

Pozri si inspiracie trebars na pintereste. (Das si heslo napr. romantic bathroom).

A potom, ked budes vediet, co tam chces mat a ako to ma vyzerat, mozes zacat nakupovat.
Aspon nekupis tonu doplnkov, co sa vzajomne biju, i ked samostatne to su pekne a kvalitne kusky.
Ja kupujem napr. v tchibe, bonami, bellarosa.

marca12
2. máj 2022

Tazko radit,ked nevieme,aky styl kupelne mas. Vseobecne obchody s nabytkom mobelix,asko a podobne tam najdes rozne styly doplnkov.

pinkgirl
3. máj 2022

Ahoj, záleží len na tebe ako si kúpeľňu zútulniš. Na trhu nájdeš aj lacné verzie ktorých výdrž je zvyčajne adekvátna ich cene. Krásne veci ponúka Home&you, lacnejšie nájdeš v Jysk, predajniach s nábytkom a bytovými doplnkami. Flying Tiger máva tiež niečo v ponuke, aj Pepco + Kik + Tesco.