Kde a ako objednať poľské okná?

nikaleo17
7. máj 2021

Ahojte žienky,

Ideme prerábať horné poschodie u rodičov a potrebujeme vymeniť aj okná kde sa dajú objednať poľské okná ? Zháňame ich preto, že chceme niečo ušetriť, moja mama má tiež doma poľské okná a sú fajn má ich už 10 rokov.
No ja by som si ich chcela objednať sama a nie zaplatiť za poľské ako za slovenské.

Ďakujem. Každá info poteší.

michellia
7. máj 2021

To naozaj sa da na tom usetrit?Ved dovoz tiez nieco stoji + montaz a + teraz kvoli pandemii mi to pride skor drahsie . Urcite by som si dala spravit cenovu ponuku aj od slovenskych firiem

denda007
7. máj 2021

V Slovaktual vám dajú lepšiu cenu ako poľské okná a sú veľmi kvalitné. Typický Slováci šetria tam kde je treba, izolácie, okná, atď a potom si kúpia sedačku za 2000 lebo však tu je vidno nech vidia že na to mám 🥴🤔🤨

emmanovot
7. máj 2021

Prečo pravé poľské? :D Aj na slovensku sa dajú kúpiť kvalitné a lacné okna a myslím si, že práve okná a dvere sú veci, na ktorých by sa nemalo extra šetriť

nikaleo17
autor
7. máj 2021

Máme dosť malý rozpočet. Ak niekto viete ešte poradiť aj slovenské ale za dobrú cenu tak vám budem vdačná.

michellia
7. máj 2021

@nikaleo17 to ze ti poslu cenovu ponuku z firiem, ta nestoji nic okrem tvojho casu. Na slovesku je vela firiem, alfaplast, incon, slovaktual. Treba ich osloviť

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanulienkat
15. máj 2021

Z Polska ani hovno nie je dobre. Polske nie je lacne,lebo to vydrzi polovicny cas,kym sa to pokazi.

zlatabas
23. máj 2022

@nikaleo17 prosím vás ako to dopadlo? Odkiaľ ste nakoniec objednali okná? Lebo my to teraz tiež riešime

nikaleo17
autor
23. máj 2022

@zlatabas napísala som všetkým firmám v krosne a jedna firma sa našla, ktorá prišla aj vymerat ale neviem odkiaľ ste vy. My sme z východného Slovenska

konkonik
2. mar 2023

@nikaleo17 Dobrý, viete mi napísať kontakt na tú poľskú firmu ešte?