Kazivosť spotrebičov - reálna životnosť

19. nov 2021

Aj vám sa po 4_5 rokov pokazia...zrazu odišla.mycka,hneď práčka....aká je vlastne reálne životnosť spotrebičov

pribinak
19. nov 2021

Nie, vydržia mi dlhšie, ale ja sa o spotrebiče starám, odvapnujem, čistim, nepretazujem, …
A mam kúpenú vyššiu radu spotrebičov

luccija
19. nov 2021

Máme 7 r a zatiaľ je všetko funkčné kupovala som lepšie znacky

autor
19. nov 2021

@pribinak veď aj jaa.vyssiu radu...Bosch Mille atď a starám sa ale myslí púšťam aj 2 krát denne

77daniela77
19. nov 2021

Aj ja sa staram o spotrebice a umyvacka riadu odisla hned po zaruke,teda dvoch rokoch,prestala ohrievat vodu....

stanulienkat
19. nov 2021

Nie. Staram sa,cistim,vypustam. Mam roky rokuce.

jana_eyre_2
19. nov 2021

Niečo sa mi pokazilo, niečo ide dlhodobo a starám sa tiež.. je to kus od kusu 😉 tento rok sa mi pokazila rura, mala už 11rokov myslím že už mala nárok umrieť.. 😅

Vždy sa technika kazila, len kedysi boli spotrebiče jednoduchšie a tak sa dali aj ľahšie opraviť.. teraz to už pri ich výkonoch nie je také jednoduché..

lenka2710
19. nov 2021

Mne sa napríklad rúra pokazila po 9 rokoch, indukcna teraz po 10,akurát mam novu kúpenú a čakám elektrikára 😂 chladničku s mraziakom mam 10 rokov, pracku 7,telku tiež tých 9-10rokov! Neviem, ja som teda spokojná
Akurát tie male napríklad hriankovač mi odišiel po 2 rokoch, ale napríklad kanvicu mam tiež už 7.rok

mondolina
19. nov 2021

práčka, myčka, trúba- bez problémov 12 rokov
mikrovlnka LG- zatiaľ 23 rokov🤗
verím tomu, že zajtra sa mi polovica dodrbe😂

marcellka32
19. nov 2021

Práčka, umývačka, mikrovlnka všetko Electrolux -bezia denne 14 rokov, bez opravy

pribinak
19. nov 2021

@mondolina veď toto, bojím sa napísať koľko rokov mam pracku, lebo sa zajtra na just poserie

zafir01
19. nov 2021

ja nemam ani bosh ani miele.. chladnicka zanusy, mam ju 12 rokov . indukcia, mycka electrolux 8 rokov . rura mora tiez 8, ale vyuzivam ich velmi vela, kedze hodne varim a peciem .
pracka gorenje , nam s muzom vydrzala 12 rokov, a to sme v nej prali aj jeho monterky, ked sme stavali dom, , vymenili sme ju, nie preto, ze sa pokazila, ale ze bola len na 5 kg pradla a nestacila nam. mraziak mame uz 15 rokov . telku sme kupili novu teraz po 14 rokoch, lebo uz sme chceli smart, predtym sme mali suce full hd, ale smart nam chybala .
mame mobili obycajne huawei lite. ale mame ich 4 roky, a neplanujeme menit .
obcas je stastie na spotrebice, obcas nie . beriem to tak..

marianeta
19. nov 2021

Mne teraz myčka Beko odišla po 4 r.a 11 mesiacoch 😀.. Chladnička Zanussi išla hádam 12 rokov, ale vymenili sme preto, lebo tesnenia boli už zlé a odmrazovat mrazak bola moja smrť.. Práčka Electrolux aj sušička Electrolux idú už 6 rokov bez poruchy. Teraz mám mycku Electrolux a dúfam že vydrží viac ako jej predchodkyňa... Je to kus od kusu podľa mňa..Raz muž kúpil hriankovač Orava a keď ho zapol v momente to v ňom buchlo a vyhodilo poistky v celom dome 😁.. Môžeš sa starať neviem ako, ale keď do spotrebiča vložia to povestne kurvítko, tak máš smolu no..

elizabet173
20. nov 2021

je to lotéria, pračka Philco išla takmer 20 rokov, ručný šľahač Eta 28, chladnička Whirpool v čase, keď sme ju kupovali asi najdrahšia, po piatich rokoch.

marca12
20. nov 2021

Neverim,ze sa ti miele spotrebic pokazil

zuzanka.zuzu
20. nov 2021

nestaram sa nijako, pouzivanim nijako nesetrim, spotrebice mam druhy nahlacnejsi na trhu 😀 (prvy sa mi nepaci funkciami alebo dizajnom 😀) a funguju roky rokuce, vlasne ani nie je dovod menit nez moj rozmar alebo stahovanie alebo vonkajsok dobity ci inak vizualne opotrebovany

snezienkaaa82
20. nov 2021

Mame tv, 15 rokov,, pracku 15 rokov, modlím sa nech sa nepokazila. Segra kupovala pracku aj chladničku pred 5 rokmi, obe sa presne po 5 rokoch pokazili. Starala sa o spotrebiče. V obchode jej pan povedal, že to je teraz proste tak... 90 percent spotrebičov po krátkom čase odíde, ved z čoho by výrobcovia žili?

ninah1486
11. mar 2022
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

nam teda nie, ked sme sa stahovali vsetky spotrebice sme riesili cez okay a byvame cez 8 rokov a zatial sa nic nepokazilo