Kávovar Krups

18. dec 2023

Ahojte. Zvažujem kúpu tohto kávovaru, aké máte skúsenosti? Pozitíva/negatívna?
Hlučnosť? mliečna pena je hustá? Dá sa zrobiť aj samotná pena? Niekde som čítala, že je na to nejaká finta...
Alebo s akým kávovarom ste spokojné?
Ďakujem

babulkomale
18. dec 2023

Jedine Delonghi alebo Philips, Krups je strasny srot, stale sa kazil.

pepek11
18. dec 2023

Krups nie. Za rok bol trikrát v oprave.

madeincssr
18. dec 2023

Odporúčam Nivona, Delonghi.

natall113
18. dec 2023

Krups sa kazí odporúčam Delonghi

fairyy
18. dec 2023

my ho mame uz dva roky, urobil uz 3427 kav (teraz som pozrela status) nepokazil sa ani raz, penu robi krasnu, ale po kazdej kave ho cistime(rozumej pustime cistiaci proces), mliecnu penu sa da aj zvlast spravit tzv. "babyccino"... negativum ja som nenasla, minule sme sa dokonca bavili, ze by sme ho kupili znova ak by sa tento pokazil....tento kavovar maju aj moje.kamaratky a zname ... zo 6tich je s nim nespokojna jedna ... bol dvakrat v oprave a nerobi jej takmer ziadnu penu (uz budu chciet vymenit kus za kus) ...

dominima
18. dec 2023

Ja by som tiež značku Krups nechcela, odporúčam Delonghi alebo Ságe

enoula
18. dec 2023

Za tu cenu radšej Delonghi alebo sage.
Samotne teple mlieko napenit sa da aj takouto vecou
https://www.ikea.com/sk/sk/p/produkt-penic-mlie...

madeincssr
18. dec 2023

A rozhodne čo najjednoduchší, bez rôznych automatických napeňovačov mlieka (aj profi kávovary/kaviarne napeňujú mlieko klasicky parnou tryskou), po čase vás čistenie všakovakého príslušenstva prestane baviť. Dobrá Nivona (videl som ju používať na trhoch aj pražiarmi kávy) sa dá kúpiť do 350€.

bobrina1
18. dec 2023

Mame Krups asi 4 roky, funguje vyborne. Na SK to nie je velmi znama znacka, mozno preto niektori aj bez skusenosti pisu, ze Krups nie.

lusyc
19. dec 2023

Krupsy boli v rodine dva, pokazili sa hneď po vypršaní záruky, oprava drahšia ako nový.
Sám opravár mi poradil delonghi, má aj dostupnejši servis. Zatiaľ u nás maká mesiac, tak uvidíme. Bola akcia v kauflande pred mesiacom aj s predĺženou zárukou na 3 roky.