Kärcher SE 4001, 4002 - skúsenosti

jannka89
30. jan 2022

Ahojte, prešla som diskusie, ale sú už nejaký ten rok staré, tak možno pridáte niekto svoje skúsenosti s týmito tepovacmi, pripadne mi poradíte nejaký do 300€ s ktorým ste spokojné. Jedná sa mi hlavne o čistenie sedačky. Koberce máme síce len tri, ale pri našich deťoch potrebujú vyčistiť častejšie ako dva krát do roka... (oveľa častejšie :D :D) cize chcela by som mať nejaký tepovac doma po ruke, nie len volať firmu. Teda ak mi potvrdíte, že aj tieto lacnejšie vycistia, nie len tie drahšie profi... Ďakujem za každú skúsenosť

brembo
30. jan 2022

samozrejme že vyčistia i tieto lacnejšie. Len to trvá trochu dlhšie a práca s nimi nie je tak komfortná-menšie nádrže. čistiaci prostriedok kupujte profi,žiadny tep ani nič,čo pení. Profi stroje do domácnosti su vyhodené peniaze,su to jednoučelové stroje,teda výhradne zvačša len extraktory,maju vyšší výkon,vačšie nádrže-komfortnejšia práca,nemusí sa tak často prerušovat práca ale ich rozmery a hmotnost daleko presahuju i velké vysávače do domácnosti.
Takže smelo do toho

moni2522
30. jan 2022

@jannka89 my mame ten SE 4001 a som s nim max spokojna.

jannka89
autor
30. jan 2022

@moni2522 vďaka a dokupovala si k nemu ešte nejaké príslušenstvo?

brembo
30. jan 2022

ako čistiaci prostriedok odporučam Karcher Rm760OA,RM 760 prášok,na silné znečistenie su lepšie tabletky RM 760-z rady profesional.

moni2522
1. feb 2022

@jannka89 prepáč, že píšem až dnes. Nie nedokupovala, úplne nám takto stačí. V lete s ním tepujem postele, autá,... myslím že to je fakt super vysávač + tepovač za normálnu cenu...

jannka89
autor
2. feb 2022

@moni2522 to som rada, lebo som ho už objednala :D

gabika108
15. júl 2022

@jannka89 dobry večer aki ste spokojné s tymti tepivacom?

marianamollekova
17. apr 2023

@moni2522 dobrý deň chcem sa opýtať na tepovac kúpila som si ho a čítam ze ho mate chcem sa opýtať na filter vnútri ci tam patrí taky sivý stoplik pošlem vám aj foto ak by ste mi mohla poradiť. Ďakujem. Mollekova

brembo
17. apr 2023

@marianamollekova to je plavák. Keď tepujete,tak ho tam dajte. Alebo keď vysávate vodu. Zabraňuje preťaženiu motora,keď je nádrž na vodu plná.

marianamollekova
17. apr 2023

@brembo super ďakujem veľmi pekne a prajem pekný deň

moni2522
18. apr 2023

@marianamollekova až teraz som tu 🤦 áno používam to pri tepovaní a na to ešte navlečiem toto na fotke (neviem ako sa to volá) . Bolo to súčasťou vysávača

marianamollekova
18. apr 2023

@moni2522 ďakujem veľmi krásne za správu a prajem príjemný večer

brembo
20. apr 2023

@moni2522 je to penový filter,bráni vniknutiu nečistou do turbíny,keď sa voda v nádrži spení