Kapsulový kávovar

pani_holubova
22. dec 2023

Dobrý deň, poraďte mi prosim konkrétny typ kapsulového kávovaru, kde sa dá spraviť aj prípadne čokoláda, latte… Bude využívaný len občas, ja mám automatický v práci, no doma je čas na kávu iba cez víkend 🙂 muž kávu nepije, iba prípadná návšteva ak si da.
Ďakujem za váš čas 🙂

katariiinkaa
22. dec 2023

Čokoládu aj latte spraví každý kapsulový kávovar 🙂 ale tak najviac ľudia kupujú teraz buď dolce gusto alebo nespresso. Nespresso má často takú akciu kde keď si kúpite 280 kapsúl, tak dostanete kávovar zadarmo 🙂 teraz platí tiež do 24.12. Tým pádom vás 280 kapsul spolu s kavovarom vyjde nejakých 130-140€. Bližšie info: https://www.nespresso.com/sk/sk/order/machines/...

jaskolka
22. dec 2023

Máme dolce gusto, a kapsuly kúpiš aj originál, aj také, ktoré sa "hodia" do neho, my bežne v Lidli kupujeme, od výmyslu sveta majú. Už aj bielu čokoládu som videla, i akúsi kávu s likerom

muchotrafka298
22. dec 2023

Cokoladu mavaju kapsulove len Dolce Gusto alebo Tassimo. Nepresso ani Tchibo cokoladu nema. Skus pozriet, ze ktore Ta viac zaujme. Vzdy tam mas po dve kapsuly pri tych mliecnych.

katariiinkaa
22. dec 2023

@muchotrafka298 Viete v pohode dostať aj čokoládu kompatibilnú pre nespresso 🙂 Len to nie je originál.

muchotrafka298
22. dec 2023

@katariiinkaa tak ano, neoriginalne. Ale original kapsule Nespresso take nie su. Podla mna je to aj najviac predrazene, pretoze je to znacka.

pani_holubova
autor
22. dec 2023

@jaskolka a ktorý typ máte prosim? Je ich po blud 😂😂😂

lol2219
22. dec 2023

@katariiinkaa kde zozeniem? 😇

katariiinkaa
22. dec 2023

@lol2219 čo konkrétne prosím myslíte? 🙂

lol2219
22. dec 2023

@katariiinkaa ooch, opytala som sa dost nejasne 😀
Kde zozeniem kapsule na cokoladu kompatibilnu s nespresso? 😇

katariiinkaa
22. dec 2023

@lol2219 Tu si viete pozrieť niektoré kompatibilné rovno aj s cenami a s odkazmi kde sa dajú kúpiť 🙂 https://www.heureka.sk/?h[fraze]=nespresso+kaps...

jaskolka
22. dec 2023

@pani_holubova my máme Krups, ja ho volám "tučniačik" lebo ma taky dizajn, pripomína mi to zvieratko 😆

lol2219
23. dec 2023

@katariiinkaa dakujem pekne 🙂 mam ale ten nespresso vertuo, ma iny tvar kapsul, tak sa asi s cokoladou nadobro rozlucim 😀 kazdopadne dakujem ;)

abcd87
23. dec 2023

Mam Nescafé Dolce Gusto Genio S a obrovska spokojnost 👍 lahko sa ovlada a obrovsky vyber kapsul

darkswan
23. dec 2023

@katariiinkaa zalezi ake, vertuo idu len origos kapsule

jonnie
23. dec 2023

Záleží, aká kava ti chuti bežne - Nescafe (Dolce Gusto) alebo Jacobs [Tassimo Bosch). Mam Bosch, najviac mi chuti Ristretto.

deenisssa
30. dec 2023

Dobry den,nahodou kody z krabic dolce gusto?Zajtra sa konci premio klub a chyba mi par.Dakujem.

deenisssa
30. dec 2023

@abcd87 dobry den,nahodou kody z krabic?Zajtra sa konci premio klub a chyba mi par.Dakujem.

deenisssa
30. dec 2023

@jaskolka dobry den,nahodou kody z krabic?Zajtra sa konci premio klub a chyba mi par.Dakujem

hiro
30. dec 2023

Za mna Tassimo (Siemens/Bosch). Ini vyrobcovia maju len supacky ohrievac vody. Tassimo kapsule maju ciarovy kod kde stroj vie na aku teplotu ma zohrievat vodu (caj, kava, cokolada...), kolko vody (espresso ci mlieko) a akou silou. A napriklad to mlieko nemaju ziadny suseny prasok ale realne kondenzovane a tak isto cokolada nie je namlety prasok ale prava cokolada...

hiro
30. dec 2023

@jonnie Tassimo ma viacero druhov kavy. Ale je pravda ze u nas v supermarketoch nie je ich vela... Taka mini mikro extra silna napriklad 🙂

pani_holubova
autor
30. dec 2023

@hiro aj sme kúpili nakoniec Tassimo, v planeo mali akciu za 60€ kávovar a 9 krabíc (obyč kava, kapučíno, čokoláda). Muž aj dcerka sú spoko s čokoládou, ja si zvykam na inú chuť kávy (v práci mám automaticky krups) 😂