Kapsulový kávovar

8. aug 2020

Viete mi niekto poradiť nejaký dobrý kapsulovy kávovar?

xeniii
8. aug 2020

Máš aj nejakú predstavu o cene, že do akej sumy? Podľa mňa nemáš čo pokaziť aj s Krups 😉 Tie kávovary sú aj cenovo dostupné aj spoľahlivé. Suseda si kúpila nedávno tento, posielam ti fotku, v Planeu lebo tam cenovo fajn vyšiel. A veru aj mne sa páči, účel plní a ešte k tomu aj dobre vyzerá, je to taká dizajnofka 😝

diewcatqoo
8. aug 2020

Mam doma kapsulovy uz niekolko rokov, pretoze sme ho dostali ako dar. Pouzivame ho velmi vynimocne. Funguje stale - mame tassimo. Ale ak si naozajstna kavickarka, kup si radsej pakovy. Ten rozdiel v chuti kavy je neporovnatelny.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denden77
8. aug 2020

ja mam nespresso 😊

suet1994
8. aug 2020

ak si kávičkárka tak radšej pákový, keď si skôr chceš dávať nejaké to latté, capuccino tak aj dolce gusto je fajn, ale od poriadnej chutnej kávy majú tieto kapsule ozaj ďaleko 🤷🏽‍♀️

hettinka
8. aug 2020

Ja mám 5-ročný z tchibo, veľká spokojnosť. Kapsule kupujem v NAY elektrodom, sú lacnejšie. A ešte mame staručke Dolce gusto, tam je zasa veľký vyber, nielen cappucuno, ale aj Starbucks, rôzne druhy kavy. Oba funguju spoľahlivo.

nikiki29
8. aug 2020

Ja mám z Tchibo a som spokojná, bol za pár korún. Káva je dobrá, samozrejme nie všetky druhy, ale bežný kávičkár si vie vybrať. Ak si kávový fajnšmeker investuj do pákového

saluda
8. aug 2020

Po nesce je aj kapsulovy kávovar vyšší level, ale osobne by som ho preskočila a šla rovno do pakoveho, kľudne základný model dobrej značky, napríklad Gaggia 😉

wetsel
9. aug 2020

Pri kapsulovom máš tú výhodu, že môžeš si urobiť akúkoľvek kávu. Že kúpiš si kapsule ako chceš a urobíš si na čo máš momentálne náladu, že nie si nejako obmedzená kávovarom. Takže ak máš rada aj laté, kapučíno, čokoládu, espresso, že všetko, tak kapsulový je dobrá voľba 😉

sasa1310
9. aug 2020

@wetsel toto všetko ti spraví aj automatický kávovar. Stačí stlačiť jedno tlačidlo a vybrať si akú kávu chceš. Bez toho, aby sa museli kapsule kupovať a vyhadzovať a zbytočne zaťažovať životné prostredie

hettinka
9. aug 2020

@sasa1310 výhoda kapsúl je, že nemusíš nič čistiť. Raz za rok odvapnim a to je všetko.
Nevýhoda je záťaž životného prostredia. Tiež som povedala, že keď sa pokazí, kúpim si už klasicky. Lenže nie a nie sa pokaziť...

autor
9. aug 2020

Malý sme raz to dolce gusto to sa nám pokazilo po 1roku ze bolo zavapnene pritom sa to poctivo čistilo.... No investovať nejako extra do takého 300euroveho nie nakoľko staviame dom a mame dve malé deti skôr tak okolo 100eur nasla som ja pákový za 89eur ktorý robí espresso a capucino no bojím sa ci to nebude mať chuť ako keď sa z kanvice zaleje káva... A ci to bude mať takú dobrú chuť ako z kaviarne keďže tam není na šľahanie toho mlieka

sasa1310
9. aug 2020

káva bude vždy lepšia a kvalitnejšia z pákového kávovaru ako z kapsuly. A keď robí ten pákový aj capucino, tak ti vyšľahá mlieko

eliska13
9. aug 2020

Kapsulovy som mala Tassimo, ale mne nechutili tie kapsule je to svinstvo a nie káva.Ked už tak nespresso.Ale potom som kúpila z druhej ruky Delonghi a normálne zrnkovu kávu má aj spenovac a, keď som minule zabudla kúpiť kávu už mi nechutila ani Nescafé zalievana.
Ak chces kapsule kúp niečo v Tchibe

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hettinka
9. aug 2020

Kapsule sú dvojaké. Sú take, kde je vo vnútri prášok - instantné káva a mlieko výprasku (mnohé z Dolce gusto kapsuli) a sú aj take, kde ke normálna káva. Tie z tchibo majú vo vnútri normálne mletu kávu.

Autorka - ak chceš cappucuno, dá sa kúpiť extra šľahač na mlieko. Ja by som to riesila takto, lebo v kávovare to treba po každom raze čistiť, inak tam to mlieko kysne a smrdí.

eliska13
9. aug 2020

A toto nechceš?u kamarátky si dávam z toho kávu
Na kávové podusky.Ja som skúšala v Nay z nespressa kávu aspoň tie kapsule sú kvalitne, ale nechcela som toľko peňazí dať do kavovaru
https://www.conrad.sk/kapslovy-kavovar-senseo-h...

zabka0603
11. mar 2021

@bambulienka25 ahoj prosim ta ako si s nim skokojna? ake ma plus mínus? a nahodou skúsenosť kavovou tarifou nemas? zvazujem kupu a pozerala som na ich stranke kavivu tarifu k
tak. ma to celkom zaujalo

zabka0603
11. mar 2021

@hettinka nespresso ma recykláciu kapsúl, posielaju sa im spať, mozno by ti pasovali do tvojo, neviem aky mas 😊😉

hettinka
11. mar 2021

@zabka0603 nie, nepasovali.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka0603
11. mar 2021

@bambulienka25 mali sme automat, pokazil sa, eno nejak mam chut vyskúšať nespresso, laka ma hlavne ten napenovac, mam rada kapucino kavu pijem tak dva krat za deň. na nespresso kapsule som locula len dobre recenzie. tak neviem ci zase automat alebo nespresso, i e kapsule ani nezvazujem, neviem ci obsah kapsule ma nieco spolocne s kávou

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zabka0603
14. mar 2021

@bambulienka25 ďakujem ti veľmi pekne, nam pride zajtra, vyskusame uvidíme😁😊 kuk na ich stranku kavovu tarifu, kupis kavovar akoby ho splacas rok/ dva (podla výšky ceny kávovaru) a suma ktoru splacas sa ti vracia na tvoj nespresso účet a vieš si za to kupovat kapsule a príslušenstvo. po splatení je kavovar tvoj zaruka dokopy 3 roky, a mas este rok po splateni/ ukončení zmluvy na vyčerpanie kreditov na tvojom účte

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz