Jedálenský stôl s kovovými nohami

25. jan 2024

Máte niekto jedálenský stôl s kovovými nohami? Ako ste spokojní? Hodí sa do každého interiéru? Uvítam, ak pridáte k svojej skúsenosti aj fotografie pre inšpiráciu.

mk1111111111
25. jan 2024

Len tie kovove nohy mozu byt rozne, rozne potom zapasuju aj do interieru. Mala si dat foto

kengurica
25. jan 2024

My máme objednaný masívny dub s kovovou podnožou. Treba ale vyskúšať, či nebudú tie nohy prekážať pri sedení, či sa budú dať zasunúť stoličky, a či bude stabilný, napr.keď sa oň pri vstávaní niekto zaprie. A nohy samozrejme podlepiť, aby nepoškriabali podlahu.
Boli sme ho pozrieť naživo v predajni.

doris11
25. jan 2024

My mame kovové nohy ale čierne, mame čiernohnedu kuchyňu takze do interiéru nám pasuje .. ale môžu byt rôzne, podľa toho akú máš predstavu, aký máš nabytok okolo kde bude stôl a tak ..

kengurica
25. jan 2024

Do každého interiéru sa asi každý nehodí, záleží od interiéru a aj od stola.

gab1sol
25. jan 2024

My máme takýto (staršia fotka pred sťahovaním, ale je tam vidno nohy stola). K tomu sú ešte 4 stoličky… Ale asi ja záleží na tom, akú predstavu máš ty o stole a o celkovom dizajne celého priestoru.

oliviakatka
25. jan 2024

Jediná foto ktorú mám ale od stolára za 200€ doska je rovnaká ako prac. doska na linke a nôžky sme vybrali klasické a aj teda najlacnejšie 🙂)

vanilkovazmrzka
25. jan 2024

Nic sa nehodi do kazdeho interieru. Ja mam cierne kovove nohy a sivu dosku, je super pevny a hodi sa mi tam ;)

basulaak
25. jan 2024

Za mna uzasna kupa, masiv z moebelixu. Kovove nohy. Milujeme ho. 🙂

autor
25. jan 2024

@gab1sol so stoličkami to je určite ešte krajšie
@oliviakatka krásne, útulné
@basulaak nádherne zladené
podobné stoly ako budeme mať my, len ten náš má sivé kovové nohy

autor
25. jan 2024

@basulaak ten havino je tam najúžasnejšííí❤