Je tento dom stará šopa na zbúranie?

20. feb 2023

Ahojte mám na vás otázku, je toto podľa vás stará šopa na zbúranie?

gejb
20. feb 2023

Na búranie nie, ale na rozsiahlu prerabku áno.

babovka2321
20. feb 2023

Ak v tom chces byvat moderne, pohodlne a s nizkymi nakladmi, tak ano, oplati sa skor zburat. Ale obytne to je podla mna pre nenarocnych ludi aj takto.

bloger
20. feb 2023

Nenazval by som to šopou. Pre niekoho by to možno postačovalo.

77daniela77
20. feb 2023

Je to vynovene,mne sa to paci.

panonia
20. feb 2023

Moj muž by povedal zbúrať a postaviť novy...zbytočne naklady, veľa problémov pri prerabke....nebrať.

dnld
20. feb 2023

Zbytočná otázka. Pre niekoho stará šopa, pre niekoho normálne bývanie a pre iného nedosiahnuteľný luxus.

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
20. feb 2023

Zrejme nerozumeju terminu stara sopa.

haanovajana
20. feb 2023

Nie,celkom slušne

marca12
20. feb 2023

Takyto dom sa da krasne prerobit a po rekonstrukcii nikto nespozna,ze to bol stary dom.

loginexistuje
20. feb 2023

zavisi od lokality

my sme kupovali stary dom a burali sme v strede dediny dobra lokalit a postavili sme novy z pohladu nakladov sa to oplatilo
ak by som mala citovy vztah tak kludne do prerabky

patus_2
20. feb 2023

Toto je normálne obývateľný dom. Samozrejme, dal by sa ešte rekonštruovať, ak to financie dovolia. Ale pokiaľ financie nedovolia, tak sa tam dá kľudne bývať, z fotiek to nevyzerá na žiaden havarijný stav.

syslik81
20. feb 2023

ja mam tieto retro domy rada ... ak je strecha ok elektrika ok a nieje popraskany da sa krasne na nom zapracovat .. obyvatelny je uz teraz.. nie kazdy tuzi po luxusnej vile s bazenom ...

autor
20. feb 2023

@gejb novšie fotky nemám 🙂ono to je už v procese prerábky my sme to kúpili máme už dosť porobené vlastne nám chýbajú už len podlahy zárubne a dvere 🙂 strecha a zateplenie🙂 mňa len mrzí postoj rodiny preto som dala takú otázku 🙂

galioska
20. feb 2023

na renovaciu urcite, milujem stare domy ma to zivot, tie moderne mastale ci ako to nazvat mi nic nehovoria😃🤌

loginexistuje
20. feb 2023

prosim ta na rodinu kasli pekne si dokoncite prerabku asi len zavidia
len nerozumiem preco ste nerieisli skor strechu ako vnutro ?

zateplenie urcite ale ries to komplexne aspon 40 cm aj do strechy aj podlahu zateplit atd

victory7897
20. feb 2023

Má to potenciál určite to bude krásne a útulne... nepočúvaj nikoho

belllinka
20. feb 2023

@77daniela77 a co je na tom vynovene? 🤔 Mozes konkretizovat?

vafinka
20. feb 2023

Autorka za mňa úplne v pohode,fakt,niektorým ľuďom nie dobre ani zlaté 💩 na tacke

autor
20. feb 2023

@loginexistuje tak strecha nezateka je v dobrom stave aj strechar čo bol pozrieť povedal že je dobrá

loginexistuje
20. feb 2023

tak potom neries pozri rodina ti ucty neplati ani nebude podakuj sa im za prejavenie nazoru a mozes im venovat klucenku

hugigugin
20. feb 2023

V pohode domček, určitě lepší ako tieto novodobe sivobiele bungalovy.

77daniela77
20. feb 2023

@belllinka Mozem,ale nemusim😎Stacilo by si pozriet napriklad kupelnu.....hmmmmm🤔

aandrea9
20. feb 2023

Na postoj rodiny sa vykašli🤷‍♀️ ty tam budeš bývať a snáď aj spokojne 🙂 šopa to určite pred prerabkou nebola a vy ste tomu domu dali šmrnc. Už povodne foto hovoria o priestore so svetlom...za mňa super.

viestta
20. feb 2023

Rodina to financuje? Rodina to robi? Ak nie, tak mozu akurat tak pindat, vsetko ostatne je iba a hlavne na vas. Dopraj im tu radost, nech kludne pindaju. Zjavne nemaju na viac

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslik81
20. feb 2023

tvoja rodina je predovsetkymmuz a deti .. a je to vas domov.. bude to pekne az skoncite a ostatnych si nevsimaj .. zavist je hnusna vec.. dolezite je,ze vy sa tam budete citit dobre a budete stastny ..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
taminka1986
20. feb 2023

Prerabka a paradny domcek je na svete🥳🥳

mondolina
20. feb 2023

mám rada tieto staršie domy, pre mňa majú dušu ♥️