Izby bez okna

28. aug 2024

Ahojte,momentálne byvam ešte u rodičov na pár mesiacov a bývam v izbe bez okna , ktorá je veľmi malá,doteraz som byval na internáte ale teraz som doma a chcel som sa opýtať ako riešite prach v izbe bez okna ? Utierate často,alebo nejaká čistička ?

pribinak
28. aug 2024

😳😳😳😳 izba bez okna? To je väzenska cela

birika
28. aug 2024

@pribinak na celach okna maju 🙂

30katrusa40
28. aug 2024

No jedine tak možno čisticka vzduchu pravidelne nechať otvorené dvere prípadne aspoň ventilátor. To je čo za miestnosť keď tam nie je okno aspoň malé.

anze25
28. aug 2024

Čistička vzduchu a nechať dvere otvorené 😅 držím palce že čím skôr preč z tej “izby”

fairyy
28. aug 2024

ja som si predstavila Harryho Pottera pod schodami 🫣 no jedine riesit to otvorenymi dverami a prach utierat vlhkou utierkou, aby to.tam nebolo rozvirene

pribinak
28. aug 2024

@birika to bola metafora 🙃🙃

solange7
28. aug 2024

Byvas v nejakom sklade ci komore? To asi nebude original tvoja detska izba, z ktorej si sa stahoval na intrak.

birika
28. aug 2024

@pribinak pochopila som 🙂napisala som to len preto, ze vlastne ako byvaju rodicia, ked jeho izba nema okno...to vazni okno urcite maju 🙂

13uzivatelka11
28. aug 2024

@pribinak v zahraničí je to inak celkom bežné.. Bohužiaľ.. Švagor si tiež raz objednal hotelovu izbu, neviem už v akej krajine, a až keď prišli na izbu, tak si všimli, že tam nie je okno.

pribinak
28. aug 2024

@13uzivatelka11 nezažila som to nikde

dominikamacakova
28. aug 2024

Takže vlastne bývaš v šatníku...🙈

thereisabear
28. aug 2024

V hoteloch sú tak niekde robené rodinné izby, jedna izba má okno a druhá/é okno iba do tej prvej.

zuzanaete
28. aug 2024

@13uzivatelka11 Tiez sme mali tak izbu v hoteli v Brisbane
A na Gran Canarii je bezne taketo byvanie ci uz bytoch alebo rodinnych domoch. Oni si ich tak unyselne stavaju a izby bez okien su oblubenejsie ako tie s oknami.

zuzikak
28. aug 2024

inak na hoteloch, hlavne takych pri letisku okna tiez nemaju. Zazila som to tak. Jedine okno bolo hned pri dverach (na rovnakej stene ako dvere) a zastrete zavesom. Po odtiahnuti zavesu bol vyhlad dole na bar a tancujucu zenu okolo tyce 😀 . Cerstvy vzduch sa tam dal dostat len cez klimatizaciu. 1 noc som vydrzala ale ja si neviem predstavit takto byvat dlhsie. Inak ako radia dievcata- castejsie vysavat, prach utierat vlhcenou utierkou a vetrat cez dvere

jaass
28. aug 2024

Chcela by som vidieť tu izbu, pridaj foto

sisska96
29. aug 2024

Aj my sme mali mini izbu bez okna, ale používali sme ako sklad, špajzu. Inak v pohode by sa tam zmestila posteľ so skrinkou

iwesska
29. aug 2024

Videla som to v zamene manzeliek. Chudata deti tak mali izby bez okien, ale tak hlavne,ze byvali v dome. Tam musi byt hrozny puch. Neviem ale,preco riesis prave prach? Co s tym ma okno? Ze otvoris a prach si da odchod,ci? Skor by ma trapil stuchnuty vzduch. A fakt bez cisticky to nepojde.

hara_vara
31. aug 2024

@pribinak aj tam je okno 😄