Ikea verzus Jysk

7. jan 2023

Ahojte , zaujíma ma vás názor ak by ste si mali vybrať len jeden obchod z týchto dvoch na nákup doplnkov do bytu ( nie nábytok )ktorý by ste si vybrali ? Ja som teraz potrebovala dosť nakúpiť dekoratívne vankúše , obliecky , vazy , nejaký riad niečo do kupelne koberce atd atd. Prebehla som oba tieto obchody niečo som kúpila v ikei a niečo v jysku , páčia sa mi oboje jysk ma tiež veľmi pekne štýlové dekoračné predmety no pri nejakých veciach napr ako deky a tak co ešte potrebujem sa neviem rozhodnut kde či IKEA alebo Jysk . Ktorý z týchto dvoch preferujete vy ? Chcem porovnať len tieto dva obchody žiadnu inu predajňu . Tak ma zaujíma ktorý preferujete vy 🙂

ariannazara
7. jan 2023

Ja osobne jysk 🙂

amonet
7. jan 2023

ikea

pukina
7. jan 2023

jysk, mam odtial vela peknych kuskov a ponuku obmienaju, kdezto v ikei maju ponuku vacsinou rovnaku

lyci
7. jan 2023

jysk je horsia kvalita. je to citit, ked chytis do ruky aj na pohlad. ale viac sa mi paci ich styl a farby, tak vacsinou kupujem tam.plus teda maju viac obchodov

simonkazga
7. jan 2023

Ikea, jednoznačne. Jysk má podstatne horšiu kvalitu.

simca06022011
7. jan 2023

Keď už tak ikea.

autor
7. jan 2023

Dakujem 🙂 inak z jysku mám napr vankúše a som veľmi spokojna , a poslednej dobe sa mi zdá že majú krajšie štýlovejšie dekoračné doplnky . Ešte potrebujem deky tak tie asi skôr z ikei

babulkomale
7. jan 2023

Pre mna nie je nic z tychto obchodov dekorativne a stylove, je to priserna skandinavska nuda. Vzory hrozne, farby hrozne, hlavne tie sivo- modre alebo zeleno - ovracane. Neviem tam vybrat ani zaves ani obliecky ani vankuse...
Kupovali sme v oboch len nabytok, vyhradne biely. Ten je vyborny.

autor
7. jan 2023

@babulkomale mne sa teraz jysk veľmi páči lebo ma nejaké kúsky dosť podobne napr H&M home a tej milijem

benit
7. jan 2023

No tak ludia z humenneho maju asi v oblube jysk, kedze ikea k nim nedosla. Jysk je v kazdom vacsom meste.
Mam vela veci z ikea, z jysku asi nic, hoci sa mi tam veci pacia. Ikea ma vacsi sortiment. Tak raz sa ti hodi jedno, raz ine. A su aj ine obchody s doplnkami a hodi sa ti aj od nich. Zamerat sa takto len na 2 vybrane obchody asi nie je moc ok.
Si potom velmi obmedzena vyberom.

tykat
7. jan 2023

Ano HM som ti chcela napisat ze je pre mna lepsie. Ale chcela si porovnat len Jysk a Ikea.Zopar fajn doplnkov (deky, vankuse...) som kupila napr.aj v Sconto.

moonlight1210
7. jan 2023

Na stylove doplnky uprednostnujem jysk. Na prakticke ikeu.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
7. jan 2023

Takéto veci si naozaj kúp tam kde sa ti páčia, ak sa ti páčia obe pozri na vyhotovenie a cenu. Ikea ma tiež neistote veci haraburdy tak ako nájdeš aj v jisku a ceny niektorých veci tiež nie si žiadne wow. Napr poháre objednávam z ikea aj kadejaké vychytavky.

koniarova
7. jan 2023

Určite IKEA. JYSK má horšiu kvalitu.

ariannazara
7. jan 2023

@benit ja som z Humenného a v ikei v Pl som častejšie ako v jysku v Humennom keď narazas nato 🤣. Mne osobne príde ikea ze ma stále to isté v ponuke nič nové a všetko sterilné biele čierne nič špeciálne. Ja osobne si v ikei nejak doplnky vybrať neviem 🤷