Holodom - dokončenie

kristi13
22. apr 2022

Ahojte ,viem že je to veľmi variabilná otázka..ale pýtam sa ..za kolko sa dá približne dokončiť holodom 100m2,zapadne SR
myslim iba interiér a teda ,podlahy Vinyl,obklady ,sanita,kúpeľne ,kuchyňa so spotrebičmi,dvere,zárubne ,listy …zaujímali by ma aktuálne ceny ,kamosom sa to minulý rok podarilo za 25tis,materiály používali dajme tomu že strednej triedy,nie najlacnejšie ani najdrahšie a prace vykonávali odborníci ,nie svojpomocne
Dakujem za postrehy

modraslamka
22. apr 2022

skus modrastrecha.sk tam sa to toci okolo domov, ti poradia presnejsie.

kristi13
autor
22. apr 2022

@modraslamka dakujem

dori92
22. apr 2022

Skus sa opýtať na Facebooku v skupine Interiérový dizajn
Tam ti tiež skôr poradia 🙂
My sme minulý rok dostavali tiež západné Slovensko. Môžem ti poslať do správy koľko presne sme platili

kallanchoe
22. apr 2022

No dokončujeme dom cca 140m2,chýbajú nám ešte dvere,kuch linka.....a veru do 25 tis sme sa zatiaľ nezmestili.....robíme všetko svojpomocne....všetko šlo neskutočne hore ...kupujeme tiež takú striednu triedu....najviac stojí kúpeľňa,wc,vinyl.....spotrebiče a linka....tu ešte nemám ...lebo je trocha väčšia ....nacenili mi ju bez spotrebičov na 8000, to je len materiál,skladať ju bude muž....cez štúdia bola cena od 12 000......ale týždeň čo týždeň ide materiál hore.....kovania atď...našťastie máme ...už "len"dosky....ťažko povedať koľko to bude stáť....kúpeľňa sa dá aj za 3000 aj za 6000 aj za 10000....každý má iné predstavy....to stále hovorím len o cenách materiálov...keď s prácou tak plus raz toľko....keď budete svojpomoc aleb a nebudete príliš vyskakovať za 25 sa dá podľa mňa v pohode...treba zrátať cca najväčšie veci...sanita,obklady,dlažby,podlaha,dvere,linka,nábytok...cca a uvidíš koľko zostane....lebo pri každom sú aj tak milión položiek na ktoré sa zabudne pri ratani....lepidlo na dlažbu,na vinyl,prípadne podložku pod neho,kľučky,vypinace....a takéto prkotiny vyjdú na pár tisíc ...

kristi13
autor
22. apr 2022

@dori92 dakujem píšem spravu

gertys
22. apr 2022

My sme. Dali zatial 40 000€ a nemam prahy. Obyvaciu stenu a chodbovu stenu. Samozreejme zavisi ake si materialy vyberies. Ak si kupis to najlacnejsie z merkury zmestis sa v pohode do 30 000€

simca06022011
22. apr 2022

Nie toto sa neda povedať... Lebo kuchynu si vies urobiť aj za 5t aj za 20t, detto kúpeľne mozem mat vanu za 300 aj za 2000... Detto dvere, jedny na mieru ma stali 400, v obchode sme do kancelarii kupovali za cca 200. Najlepsie je ked si spises konkrétne co chceš a vypocitas cca cenu, potom este prácu k tomu...

mariet24
22. apr 2022

@kristi13 my sme tak dokončovali už dávnejšie, vtedy nás vnútro komplet vyšlo 20tis, všetky práce svojpomocne a napr dvere už sme dali lacnejšie z Merkury len aby boli. V tejto dobe by som pod 40tis neratala

kikushaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
juliavolna
22. apr 2022

@kristi13 40-50 v tejto dobe a dajme to u že zlata stredná cesta

brunecka77
22. apr 2022

@kristi13 cca 40 tis.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nestastna21
23. apr 2022

Kamaratka teraz (pred týždňom dokončené, práce trvali dva mesiace) úplne na komplet rekonštruovala 3 izbovy byt a vyšlo ju to 35k... Tiež všetko taka stredná trieda. Dom by som počítala od 45k vyššie.