Hodvábna obliečka na vankúši

7. aug 2023

Máte skúsenosť s hodvabnou obliečkou na vankúš? Prípadne satenovou? Vraj sa nenicia tak vlasy a predchádza vráskam. Má niekto takúto skúsenosť? Spí sa na nich lepšie? Objednala som a neviem sa dočkať 😍

jaskolka
8. aug 2023

Ja som si ako slobodná ešte (teda pár rokov už dozadu 🙂) kúpila saténové obliečky. Len tak, lebo sa mi páčili. Bolo to v lete, myslela som, že budú aj chladivé. Po pár dňoch som nemala nervy na to, neustále sa mi "klzali" vankúš sa presúval vnútri, prikrývka ani nehovorím. Proste boli veľmi šmykľavé, mne to vadilo. Možno nebola správna veľkosť, ale nezdalo sa mi to. Alebo možno keby človek tam spal úplne nahý, neviem 🙂😆😆Dotetaz mi ležia v skrini, za mňa už nikdy také dačo.

missviolet
8. aug 2023

ano, je super. vlasy mam menej zmotane a menej elektrizuju

hariet
8. aug 2023

Tiez som si to kupila, na vankus kvoli pleti (tiez som podlahla nejakej influencerke) ale mne vadi, ze je studena. Mam ovela radsej bavlnene obliecky. Takze uvidis, sama teda odskusas, ja ju velmi nepouzivam.

danica2711
8. aug 2023

áno, hodvábna je úžasná, čo sa týka vrások, neviem, ale moje dlhé vlasy sa mi na nej chlpia oveľa menej ako na iných. Saténové veľmi nemusím

autor
8. aug 2023

@danica2711 a kde si kúpila? ☺️

danica2711
9. aug 2023

doniesla som si z USA