Fungujú elektrické osviežovače do zásuvky?

kiqusiq
25. sep 2021

Ahojte 🙂 Chcem sa opýtať, či máte skúsenosti s elektrickými osviežovačmi do zásuvky, či naozaj fungujú a prevoňajú domácnosť? Ak áno, s ktorými ste spokojné? Ďakujem 🙂

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marcellka32
25. sep 2021

Ja to nekupujem.... dávam pomarančove supy na radiátor v zime, kávové zrná na stôl v miske, klinčeky do pomaranča

luccija
25. sep 2021

@kiqusiq fungujú ja mám na chodbe taký trojitý myslím, že Airwick, ale nájsť dobrú vôňu, ktorá nie je sladká bol boj.A voni, keď prídem domov.

lenuska9999
25. sep 2021

@kiqusiq ja by som tiež radšej odporučila nejaký zvlhcovac. Mame ultrazvukový od beuer a do toho pridávam tie voňavé olejceky. Hlavne eukalyptovy. Krásne rozvonia domácnosť

stanulienkat
25. sep 2021

Výborná vec na astmu, alebo na rôzne alergie a dýchacie problémy. Treba mať stále všade vôňu, najlepšie nejakú chemickú. Vyvonať prádlo, vyvoňat záclony, vyvoňať koberce, vyvoňať byt, vyvoňať záchod a potom to stačí už len inhalovať. A najlepšie keď sú v byte aj deti.

sara07
25. sep 2021

mna z tychto chemických boli hlava
takže u nás difuzer alebo na osvieženie lokalne na chvilu mávam tieto prirodné spreje
https://www.saloos.cz/c/natur-aroma-airspray

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sandra151
25. sep 2021

Zas úplne odveci odpovede, pýtala sa na skúsenosti a produkty, a nie na názory čo si o osviežovaní vzduchu myslíte. Každý nech dýcha čo chce.
Ja ti môžem poradiť ambi pur do zásuvky, konkrétne modrý mi vôňal najviac