Farba výzdoby vianočného stromčeka

bylinka25
10. dec 2023

Dobrý večer Vám prajem.
Pre akú farbu výzdoby na vianočný stromček ste sa rozhodli, alebo kombináciu akých farieb?
Aké ozdoby používate? Meníte výzdobu každoročne?
My už roky používame červeno-zlatú. Máme len vrchný špic, gule a reťaze a svetielka, iné nič.
Ďakujem Vám za odpovede a prajem Vám krásny zvyšok večera.

viestta
10. dec 2023

Uz cele roky modry s bielou. Tiez mame len gule, svetielka a hviezdu na spic. A nechystam sa na tom nic menit, pretoze kupovat nove ozdoby kvoli dvom tyzdnom mi nepride ako najstastnejsie riesenie.

maja22
10. dec 2023

My vzdy farebny. Cely moj zivot - od detstva doteraz. Musi hrat vsetkymi farbami. Stylovo nazdobene stromceky sa mi pacia tiez, ked ich vidim niekde v obchode, ale doma by som to nechcela 😃

lucia13022023
10. dec 2023

Mame čisto zlatý, dvoje 700ks svetielka, a hviezda. Obmieňam výzdobu každý rok, mame doma strieborné, zlaté a biele ozdoby. Tento rok je zlatý, budúci možno biely, potom strieborný a potom zas zlatý 😁 nedokupujem nič nové.

lilyianka
10. dec 2023

@bylinka25 odkedy som s mužom tak sme najprv mali modro bielu. Potom som ju zmenila na strieborno bielu a minulý rok som nakúpila komplet novú výzdobu bielo červenú.

cimage
10. dec 2023

My sme mali roky zlaty, obcas zlato-cerveny, ale minuly rok sme mali zivy stromcek v kochliku, tak mi bolo blbe ho ovesat umelinami, tak sme kupili slamene ozdoby. Tento rok to iste.

basulaak
10. dec 2023

@bylinka25 mam bielo-staroruzovo-hnedo-metalicku vyzdobu. Komplet som ju obmienala tento rok, nevyslo to malo plus 1000led svetielok ale ostane uz takto do buducna a hotovo. Milujem tie prezdobenee stromceky bez kuska miesta😊👏 mam nezasnezeny ale uz som mala aj hriesne myslienky ho vymenit za zasnezeny. Ten efekt je nadherny. Tak zatial takto 😊 su na nom nove ozdoby spolocne s retro z mojho detstva. Take pekne prepojenie.

banalu
10. dec 2023

Ked sme boli len my, boli sklenene biele gule a strieborno biely spic + svetielka. Ale prisla mala a aj ked ju stromcek moc nezaujima par guli sa rozbilo (nie jej vinou) a bala som sa aby sa nezranila, tak sme kupili plastovy mix - cervena, biela, zelena.
Ked mala vyrastie a nebudem vediet co s peniazmi, mam v plane si nakupit take tie retro sklene farebne ozdoby z Okrasa Cadca 🙂
Mne sa velmi pacia jednoduche stromceky, nie moc precackane.

deti95060810
10. dec 2023

každý rok iný.. najčastejšie máme strieborno ružový.
tento rok plánujem takýto...https://www.mall.sk/vianocne-gule/tectake-sada-...

morusha
10. dec 2023

@basulaak Krásny💛

misinka0611
10. dec 2023

Roky taký istý. Strieborné gule , červené srdiečka a slamené ozdoby v takom množstve aby bol vidieť hlavne stromček takže ho vôbec nepreplnam a + svetielka. 7 rokov takto. Ja sa v tom nevyzivam 😀

daniela2202
10. dec 2023

@bylinka25 mňa už unavili tieto farby, volím odtiene hnedej a drevené ozdoby

wanduska327
10. dec 2023

@bylinka25 Ružovo-sivo-strieborny

neviditelnypes
10. dec 2023

...hlavne nedať tie silno červené svetielka blízko telky, ale niekam dozadu! 🙂

timea301196
10. dec 2023

Máme biely

lailaveve
10. dec 2023

@basulaak je naaadhernyyyyy👍😍👌

dusankomoj
10. dec 2023

@basulaak máš ho krásny! Nekupuj zasnežený,ja som práve dnes nariekala ,čo za slaboduchú osobu to kúpilo k nám domov(JA😪) vysávala som hodinu.

4stanka4
10. dec 2023

My mame tento rok bielo-strieborny. Minulý rok sme mali červeno biely. Ja kombinujem len tieto 3 farby-červenú, bielu a striebornú keďže iné ozdoby ani nemám ani nejdem nič kupovať.

hexina
10. dec 2023

Ked som sa osamostatnila mala som zlato- hnede/bronzove ozdoby, potom som dokupila biele a mala som bielo-zlaty, potom som dokupila strieborne a vyuzivala som strieborno-biele ozdoby a posledne siaham po dreveno-bielej kombinacii, ozdoby kupujem najcastejsie v pepco, tedi, kik 🙂

eliska13
10. dec 2023

@dusankomoj už by som si nikdy nekúpila taký stromček.
@bylinka25 bielo, strieborny

mery333
10. dec 2023

Ja už od určitého môjho veku 😉 už len takýto RETRO. Každá jedna ozdoba je sklenená (okrem tých bielych vločiek). Mám ozdoby od maminy, mojej starkej, svokry, ďalších rodinných príslušníkov. Ale aj tu z koníka z bazára som si pokupovala, z fcb skupín. Najstaršia guľka má cez 60 rokov. Drevený Betlehem so slovenskými muzikantami mám tiež od jedného uja - rezbára, ktorý si prešiel ťažkým osudom. Celé je to pre mňa - veľmi citové. A vediem k tomu aj svoje deti. ❤

nairobi
10. dec 2023

@bylinka25 my mame každý rok inu kombináciu,,,, mám v krabiciach podla farieb roztriedene ozdoby a potom uz len kombinujem max dve farby,,,tento rok mame bielu a červenu,,,,vlani bola staro-ruzova a strieborná, predtým biela a tyrkysová atď...

pohodacka03
10. dec 2023

@bylinka25 mame ruzovo zlatu vyzdobu. Nemenime to, akurat striedame umely a zivy stromcek. Raz sme prikupili gule, lebo sa nam pacili a toho roku som kupila vlocky.

simona92101
10. dec 2023

@bylinka25 mame uz par rokov zivy stromcek s medovnikmi-peciem s detmi.a drevenne ozdoby,plus zive šišky.jedine co je na stromceku umele su ziarovky.vzdy krasne vonia a dcerka sa tesi,ze co si napecie tym si aj ozdobi.

vroni
10. dec 2023

Mame asi 10 rôznych farieb ozdôb, veľké škatule, každý rok kombinujeme nejako inak, minulý rok bol červeno zlatý, tento rok bude bielo zlaty, už roky slintám po ružovo čiernom, aj ozdoby mame, ale zatiaľ sme nenazbierali odvahu.

sudocek
10. dec 2023

@bylinka25 Ja si to striedam.Buď bielo modrý.Alebo bielo fialový.

bylinka25
autor
10. dec 2023

No, žienky, klobúk dolu, naozaj krásne stromčeky a aj krásne ozdoby, ktoré opisujete.

daniela2202
10. dec 2023

@mery333 milujem retro 😊👍

bolarazjedna
10. dec 2023

@bylinka25 roky to isté, červeno zlaté gule, na vrchu hviezda, a potom mám medovníkové srdiecka, ktoré som upiekla ešte pred rokmi, a ozdoby, ktoré som dostala postupne do daru: drevené koníky a sobiky červeno-biele, biele a červené látkové srdiečka a orexhy a zvonček so srdiečkom také medené. Zvykla som dávať aj anjelské vlasy, ale tento rok kvôli malému synovi som to radšej vynechala

lasona
10. dec 2023

Roky sme mali rovnaký, sklenené gule a ozdoby. Ani by som nemenila, ale odkedy mame doma krpca, vymenila som ozdoby za umelé...furt chodí k stromčeku.. momentálne máme bielo, sivo zelenú...ladi mi to k doplnkom v celom byte

tatianamaria
10. dec 2023

Mne sa nepáči dvojkombinacia a ani čisto biela farba. Mne to príde smutné. To je skôr pre starších, dospelých alebo niekde do obchodu. Ja mám malé deti. Stromček u nás vždy býva farebný. Všetko možné na ňom je a nesmú chýbať salónky. Taký je najkrajší. Kamarátka ma tiež malé deti a stromček biely a keď prídu k nám sa nemôžu vynadívať, že aký ho máme veselý.