Existuje smart čajovar?

16. okt 2024

Ahojte, minule sme sa vrátili s mužom vymrznutí z prechádzky s chuťou na dobrý teplý čaj 😄 A tak sme sa zamysleli, že by bolo super, keby máme zariadenie, ktoré vieme zapnúť cez nejakú appku, kým sme preč a prídeme domov už na hotové - vylúhovaný čaj s ideálnou teplotou. Nemáte niekto niečo podobné? Niečo aspoň ako smart dávkovač horúcej vody a pod tým necháme šálku s čajom alebo nejaký iný princíp... Googlila som, ale úplne podľa predstáv som nenašla. Sme veľmi nároční? 😄 Ďakujem za nápady

egonsk
16. okt 2024

smart muz si vie vyrobit smart cajovar/kavovar aj sam 😉 ... ale inak ako chlap mozem povedat, ze najspolahlivejsim smart kavovarom je milujuca zena 😄😁😉

stellarstar
16. okt 2024

Ved predtým než pôjdete urob čaj do termosky nie?

autor
16. okt 2024

@egonsk Tak jedine že prídem vždy domov o 15min skôr ako on a ako milujúca žena mu ten čaj spravím 😄 nech má smart čajovar aspoň on 😏

ukgirls
16. okt 2024

mas aj smart kanvicu co sa da ovladat mobilom .. tak aspon tu vodu si vies pustit uz vo vytahu .. caj sa vyluhuje len chvilu tak si to nachystaj nez pojdes a ked sa vratis len zalejes ..

minenkak
16. okt 2024

Ten čaj sa aj tak bude len močiť v tak studenej vode,to potom kávovar a nachystať šálky s čajom

dominikamacakova
16. okt 2024

Čo tak si proste prísť domov a zaliať si čaj? 🤷😂😂 ... Ja si robím iba sypané čaje a dosť ma "otravuje", že musím ten čaj vždy precediť a je z toho bordel, miniem dve šálky na jeden čaj a ani čas lúhovania a teplotu nedokážem dodržať. Ja by som prijala niečo ako kávovar, že mi to namieša a vypľuje ideálny čaj bez bordelu a nemusí to byť ani 15 minút pred príchodom 🙈 Zaliať sáčok je podľa mňa najmenej 😅

minenkak
16. okt 2024

@dominikamacakova prečo nepoužívaš sitko na čaj

dominikamacakova
16. okt 2024

@minenkak neviem, radšej si to hodím do šálky a potom preceďujem. Sitko na čaj by tiež asi bolo riešenie 😅

tykat
16. okt 2024

Muz ma taku kanvicu kde si naprogramuje caj napr.na rano o 6:15. A kanvica ho pripravi. On si kupuje take vazene caje ktore treba priravovat vodou urcitej teploty, dodrzat cas luhovania...takuto https://m.alza.sk/sage-btm800-d5253749.htm?kamp...

tatiana149
16. okt 2024

Existuje podložka ohrievacia. Že tam postavíte šálky s čajom a ono to hreje. Teraz už každý by chcel všetko ovládať mobilom. Dakedy sme nemali ani ten mobil a dobre bolo.

kristiii
16. okt 2024

Ach, tie appky..však kým sa ohreje voda a spraví čaj, sa zohrejete aj navzájom, či?

minenkak
16. okt 2024

@tykat tak toto je to pravé orechové

brumhilda2002
16. okt 2024

@minenkak toto veľmi nepomôže pretože väčšinou sa ti ten kávovar/čajovar sám nezapne hneď ako má prístup ku elektrike. Väčšinou treba stlačiť ešte niečo na samotnom zariadení