Ešte mi neprišli opraviť pokazenú pračku

23. sep 2020

prosim vas zienky ,neviem najst na nete. ked sa mi pokazila pracka. uz uplynul mesiac od nahlasenia poruchy a nemam ju opravenu😏😏. co mozem urobit v tomto pripade?

0silvia0
23. sep 2020

urgovať tam, kde si poruchu nahlasovala?

autor
23. sep 2020

@0silvia0 minimalne 3x na ustredie a raz aj opravarovi. cakaju na suciastku ale nie je nejaka lehota na to? ignoruju a len slubuju ,na posledy ani len neodpisali na mail

janci05
23. sep 2020

Lehota na vybavenie reklamácie je 30 dní. Ak je to viac ako 30 dní by mohla si žiadať vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru.

autor
23. sep 2020

@janci05 dakujem velmi pekne za odpoved. posielam ❤

sissy27
23. sep 2020

@janci05 otázne je, či sa jedná o reklamáciu v záručnej dobe, alebo si objednala servis.

janci05
23. sep 2020

@sissy27 Tak ja som predpokladala, že je v záruke. Samozrejme mimo záruky nemôže žiadať peniaze späť. To hádam dôjde aj autorke príspevku.

autor
23. sep 2020

@sissy27
@janci05 samozrejme v zaruke je. uz som nasla aj paragraf a precitala si. nijako som nevedela zadat otazku do guuuuugl 😂. dakujem esste raz ,napisem im este jeden mail a odvolam sa na ten paragraf ,snad sa lady pohnu

janci05
23. sep 2020

Tak veľa šťastia.🙂

chiccco
23. sep 2020

Akú značku máš? Lebo ja mam Beko a ako som písala reklamáciu do 2 dní boli u mňa.

autor
23. sep 2020

@chiccco beko 😂 aj jaaaaa. lady sa pohli ,staznosti pomohli. volal mi opravar ze dnes dosla suciastka 😝 a zajtra rano pride. a inak zajtra bude presne mesiac od podania reklamacie 🙄 stihli,,,,