Ekonomické stavby - osobné skúsenosti

20. mar 2022

Ahojte, objavila som na internete firmu Ekonomické stavby. Chcem sa spytat či ma s nimi niekto osobnú skúsenosť pretože ma veľmi zaujali. Je tam aj možnosť stavať dom bez vysokých úspor, oni vám ponúknu hypotéku a dom splácate im, nie banke. Vyzera to ale až príliš dobre, preto sa chcem spytat čo si o tom myslite, či mate skúsenosť/ poznáte ich, atd. Vopred dakujem

83lenka83
20. mar 2022

Pozri recenzie, nebudeš potešena

gubcikova
20. mar 2022

Aj my sme najprv rozmýšľali dokonca už sme mali zajednanu schôdzku.Potom sme čítali recenzie.

autor
20. mar 2022

Presne som si myslela že to vyzera až moc dobre na to aby to bola skutočnosť… tiež som si akurat čítala recenzie. No nic… ruky prec

mirindar
1. aug 2022

“Nám stavali dom. A. Nekvalitná práca padá omietka v izbe mame pleseň na stenách a ta izba sa nepoužíva vetrame tam non stop a nepomáha neodporúčam cenu zlsi priratavaju po odovzdaní pošlú doplatiť kopu tisíc e l”

viky173
1. aug 2022

sice osobnu skusenost nemam, ale ma ju moja kamoska a lutuje, ze sa pre nich rozhodla. vzdy vravi, ze radsej si priplatit a mat to dobre urobene ako minat kopu penazi a nervov na nasledne opravy nekvalitnej prace...

mirindar
1. aug 2022

@viky173 ved je nato záruka tak. Stačí reklamovať a oni to. Spravia na svoje náklady

viky173
2. aug 2022

@mirindar u nej to dost pokaslali, napriklad "zabudli" na hydroizolaciu v sprchovom kute a po case ma mokru stenu na druhej strane (ma tam chodbu), zle osadene niektore okna a kopu inych, im to uz nechcela davat opravit lebo neverila, ze by to dokazali a chce to mat poriadne

mirindar
2. aug 2022

@viky173 mi mam teraz ten problém plesne je nám v izbe ktorá susedí zo sprchou

dora70
22. sep 2023

Ahojte, má niekto osobné skusenosti alebo súdny spor s Ekonomickými stavbami? Dakujem

peter2345
6. mar 2024

Neviete kolko zaplatim pokutu za odstupenie zmluvy ? zatial som nezaplatil ani zalohu ani zmluva o dielo neni vypracovana ani hypoteka sa neriesila iba mi volala poradnicka .