Dottera oleje a difúzer

2. dec 2021

Ahojte máte skúsenosť s olejmi a difuzerom od dottera? Chcela by som sa tam aj registrovať aby som si to mohla sama objednávať ale je to dosť drahé tak či sa mi to oplatí
Dosť ma tam zaujali rôzne druhy olejov napr. na lepši spánok, na ukľudnenie a pokoj, na rôzne choroby atď.

vanilka49
2. dec 2021

Ahoj, ja mám citrusové vône od Dottery a som spokojna, ked pustím difuzér, tak akoby som práve v miestnosti došúpala pomaranče a grepy 😊. Sú vyrábané bez umelych zložiek, tak asi preto vyššia cena. Difuzér mám ale od Stadlerform, namiesto zapalených sviečok v miestnosti si pustím radšej difuzér, je to hlavne bezpečnejšie. Raz ma veľmi bolela hlava, skôr taký migrenózny stav a teta mi potrela spánky Dottera olejom, bol to mix viacerych olejov a pomohlo to, aj keď hlava bolela ale zostala taká úľava. Skús si kúpiť niekde v obchode 1, 2 druhy vyskúšaš a uvidíš či ti to bude vyhovovať.

bizubcek
2. dec 2021

Ja ti môžem len odporúčať. Tiež som sa pred rokmi registrovala, ale iba pre vlastnú potrebu. Mám od nich aj difúzor a som naozaj spokojná. Ide každý deň. Difúzujem rôzne zmesy alebo samostatné oleje podľa nálady. Niekedy aj potieram, ale to skôr výnimočne. Sú drahé, ale zato kvalitné a vydržia dlho.

ysseba
4. dec 2021

Aj ja mam oleje a aj difuzer dottera. Tiez som spokojna, ale zas s inymi neviem porovnat, s inymi nemam skusenost. Mam vela olejcekov, najradsej mam on guard. Na ten sim si zvykla v tomto corona obdobi, vraj cisti vzduch. Tak ten zvyknem pustat ked deti pridu zo skoly alebo aj ked mame navstevu 🤭