Doplnky do kúpeľne bez vŕtania

carodejka008
19. aug 2024

Ahojte, dokoncujeme prave novu kupelnu a spekulujeme nad tym, ze ziadne doplnky nebudeme vrtat do stien - drziak na wc papier bude na volne stojacom stojane s wc kefou, stojaci stojan na uteraky..mate to niekto takto riesene? Ste spokojne? Co a kde sa vam oplatilo kupit? Dakujem

viestta
19. aug 2024

Mala som podobny stojan na papier, vecne sa to valalo po zemi, zavadzal pri upratovani. Cim menej sprostosi na dlazke, tym jednoduchsie upratovanie. Na kachlicky mozes doplnky aj prilepit, nemusis vrtat

egonsk
19. aug 2024

@carodejka008 ked umvam dlazku na wc a v kupelke, vzdy ma vytaca, ze najprv musim vsetky somariny odtial vypratat, alebo popresuvat. Idealne je co najviac veci povesat na steny. Aj drziak na mydlo a kefky/pohare ked tie nestrasia na umyvadle, alebo policke, tak je fajn, sa potom raz-dva vyglancuje umyvadlo. 😅

vanilkovazmrzka
19. aug 2024

Tak toto mas vsetko v jednom, ja myslim ze nikomu ruky este neodpadli ked presuval jeden predmet pred tym nez zacal zmyvat dlazku.

Akurat nejaky drziak na papier, taky co je po ruke, by som dala na stenu /ja mam nalepeny obojstrannou paskou na kachlicke, nie navtany, a je to uplne dostacujuce/

Edit: zle som pozrela, myslela som ze tvoj stojan je aj zasobnik na viac roliek, tak toto ked je len na jednu, nic moc riesenie. Ked to chces mat pri ruke a nie dalde v kute, bude to zavadzat

mk1111111111
19. aug 2024

Ani my nemame nic navrtane, drziaky sa daju aj nalepit, netreba to vrtat. A na zemi mame tiez taky stojan, 1, 2 kusy polozene na zemi ma pri upratovani nezabiju.

luxus10
20. aug 2024

prilepene, z obi...