Dolce gusto - alternatíva

timikleschtova
6. feb 2021

Žienky chcem sa opýtať či mi neviete poradiť chuťovo podobnú zrnkovú kávu ako je kapsulová dolce gusto, chcem prejsť už na kávu z ktorej nieje tolko plastových odpadkov lenže mne vaščina zrnkových káv nechutí, mám plniteľné kapsule do dolce ale skúšala som viacero aj lavazzu a to mi vôbec nechutilo :(

tyrkysova_kobyla
6. feb 2021

@timikleschtova no zalezi, aku mas rada kavu, ci kyslejsiu, alebo silnu intenzivnu. Napriklad pises, ze si skusala Lavazzu, ale ta ma tiez rozne druhy, od tych so silnejsou aciditou cez jemne az po horkejsie

adriatica28
6. feb 2021

@timikleschtova mne DG chutí len tá limitovaná edícia starbucks napadlo ma že kúpiť Starbucks kávu a tú dať do tých opakovane použiteľných kapslí. Inak dík za tip ja som vôbec nevedela že sa niečo také vyrába. Vďaka tebe som si ich hneď objednala..😘

timikleschtova
autor
6. feb 2021

@tyrkysova_kobyla tak práveže neviem aký je druh kávy ta gusto a presne takú by som chcela, s tých mi najviac chutí klasické lungo. Tú Lavazzu sme mali takú horkú čiže skor intenzívnejšiu ale zároveň aj jemnú

tyrkysova_kobyla
6. feb 2021

@timikleschtova ak myslis tie ruzove Gusto kapsuly, tak by som asi hladala 100% arabica kavu a ak tam bude popis, tak cca 2-3/5 intenzita, pripadne slabsie prazenu. Ja velmi taketo kavy nepijem, takze az taky prehlad nemam, ale cca podla tych parametrov sa da zorientovat 🙂