Dobrý čistič umývačky

27. mar 2021

Dobry den s ktorym cisticom umyvacky ste najviac spokojne? Značku ale aj konkrétne ktorý, ideálne obrazok ak mate. Potrebujem nieco čo naozaj umyvacku vycisti a aj zbavi zapachu, mam umyvacku 3 mesiace cistila som ju vzorkou co som mala od finish ale veru nic moc. Umyvacku mam Bosch.

laura156
27. mar 2021

kupujem v lidli ale foto nemam

autor
27. mar 2021

@laura156 a zbavi aj zapachu? A je to tekuta ci tabletova forma?

katulastraka
27. mar 2021

Ja som prave s tym finishom velmi spokojna. Vzdy krasne ocisti umyvacku a super vonia

hlubik
27. mar 2021

jar

autor
27. mar 2021

@hlubik jar ma aj cistic umyvacky??? Ako vyzera? Este som nevidela

autor
27. mar 2021

@katulastraka mne veru nejak extra nepomohol ani zapach nejak nestiahol 😔

katulastraka
27. mar 2021

A na dobrej teplote si ho pouzivala? Lebo tam je te min 60 stupnov

konikkon
27. mar 2021

Ahoj, my mame Bosh pol roka. Keď vidíme, že je filter už zaneseny, umyjeme ho a do umývačky dáme cistic umyvacky (Dmko ma výborný ale aj Lidl) a zapneme program "Machine care". Následne je umyvacka čistá, voňavá, ako nová.

autor
27. mar 2021

@katulastraka ano umyvalo mi na 65 stupnov to ja davam na taketo veci bacha pri vsetkom ze nie ze robim zle a potom sa stazujem 😃 ale proste nic moc mi neurobil a stale zapach citit

autor
27. mar 2021

@konikkon dakujem skusim teda tento alebo z lidl snad budu ok

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lejla32
30. máj 2021

Čistič umývaciek od eurony

kittykat22
31. máj 2021

najlepsi cistic co mam je od Somat a tablety Jar - ale ta vyssia trieda. Tie najlacnejsie necistia. Nezabudaj cistit sitko dole. Usadzuju sa tam spiny a treba ho vybrat a vycistit. Ja to robim 1x tyzdenne.

joja101
31. máj 2021

U nás je to tak na preskačku, buď používam tie lidlovské flaštičky alebo z DM- ky. Podľa toho, v ktorom z týchto obchodov si na to spomeniem. Inak niekedy si kúpim aj tie voňačky do umývačky