Dizajn interiéru

mon_day
21. júl 2024

Ahojte,
Máte niekto skúsenosť s dizajnom interiéru od dizajnéra či firmy čo sa tomu venuje? Vždy som si chcela dať navrhnúť interiér, no kvôli cene váham.
Teraz staváme dom a uvažujem nad tým. Mám predstavu ako to približne chcem mať zariadené, možno by som to zvládla aj sama... ale dizajnér vraj v konečnom dôsledku šetrí čas aj peniaze? Tak aké su vaše skúsenosti? Oplatí sa či radšej ste si navrhovali sami podľa fotiek?
Ďakujem

iv007
21. júl 2024

Ja odporucam, navrh bytu ma stal pred cca 2 rokmi 600€, dizajnerka vsak riesila aj majstrov a objednavky takze mi usetrila vela casu a nervov. Tie peniaze nelutujem, vysledok je pekny a nadcasovy. Sama by som to nezvladla do takej miery.

banalu
21. júl 2024

Ja som vravela, ze este raz stavat urcite si vsetko dam navrhnut dizajnerom, a tristvrte domu chcem z IKEII 😂
Skus pozriet fb skupinu interierovy dizajn a mne sa velmi pacia dizajny od ynteriér 💜 okrem ineho vie pouzit veci, ktore relalne kupis ci si vies dat u stolara urobit.

petamich
21. júl 2024

Kupili sme byt a dali sme si to navrhnut dizajnerke, ktora pracuje s vyrobcom nabytku, ja nemam na to cit ani predstavivost 🙂 navrhla, doladili sme, zmerala, nabytok sa vyraba, spotrebice sme si tiez cez nich objednali

tamara321
21. júl 2024

Ja som dala teraz navrhnut detsku izbu, 16m2 za 250 e...tiez som mala vsetko premyslene ako chcem a nakoniec mi to urobili uplne inak a je to nadherne prakticke ciste....nikdy by som si to tal sama nenavrhla...velmi som spokojna este mi dali aj rozmery pre stolara a linky kde kupim kazdy nabytok,doplnky

mon_day
autor
21. júl 2024

@iv007 dakujem 🙂 no to bola fajn cena. Ja co pozeram tak beru 20-50€ za m2. Kalkulaciu mi poslali jedni cez 8tis aj s realizacnymi vykresmi pre stolarov atd. Musim nieco lacnejsie pohladat😅

mon_day
autor
21. júl 2024

@banalu ved presne aj ja si to vravím stále odkedy som pozeravala nové bývanie dizajn, že keď budem niečo zariadovat, tak určite s odborníkom. Len keď ten odborník stojí toľko co dovolenka na maldivach tak trochu váham😀

mon_day
autor
21. júl 2024

@petamich ďakujem. Idem teda niekoho pohladat. Predsa to uz planujeme ako byvanie na cely zivot..

mon_day
autor
21. júl 2024

@tamara321 super dakujem 🙂 detsku izbu teda vobec netusim ako by som zariadila. Ostatne mam nejake predstavy ale toto vobec. Vsetci ste sa zhodli, ze sa to oplati, tqk idem hladat nejakych dizajnerov pod 30e za m2😁 dakujem 🫶

maj81
7. sep 2024

ahojte, mate niekto aj kontakt na niekoho, kto mi urobi navrh interieru? niekoho overeneho a v normalnych cenach. resp. najradsej by som nasla taku osobu alebo firmu, ktora komplet zabezpeci vsetko, cize navrh interieru podla mojicch predstav a aj realizaciu, cize dodanie aj montaz vsetkeho na kluc. nevyzadujem nabytok na mieru, staci pekne zariadenie z obchodov ako ikea a podobne, avsak komplet na kluc, lebo ja sa tomu kvoli pracovnej vytazenosti velmi nestiham venovat. som z BA. kludne napiste tu alebo do spravy. dakujem

sovica
7. sep 2024

@mon_day
@maj81
Kočky, skúste osloviť @lily111 tu na MK alebo pozriete na jej profil, má tam hodené nejaké práce. Robí interiérový dizajn a mne sa jej práca veľmi páči👍