DeLonghi Magnifica S ECAM

11. okt 2023

Dobrý večer, aké máte skúsenosti s týmto kávovarom? Uvažujem nad zmenou za Dolce Gusto,s ktorého mi tiež káva chutí,ale čakám že tuto bude ešte lepšia. Len nejako často tu čítam o poruchách čo sa týka tejto značky,čo ma trocha odrádza od kúpy. Ďakujem za všetky odpovede a prajem ešte pekný večer.

ana82
11. okt 2023

tiež ho zvažujem, používali sme ho týždeň na dovolenke a bol super

dskjhfdlkdjhl
11. okt 2023

My mame asi 6 alebo 7 rokov DeLonghi Magnifica a zatial nebola ziadna porucha. My sme spokojni.

princess59
11. okt 2023

My máme celá rodina Delonghi (my, ségra, mama) a tato má philips, všetky idú už viac ako 3-4 roky bez akejkoľvek chybičky. Máme síce vyššie rady ale vadný kus môže byť hocikde. Tiež sme mali predtým dolce a chuť kávy (presso, cappuccino) sa nedá porovnať. Určite budeš s výberom spokojná 🍀

vmiri
11. okt 2023

Máme Delonghi Ecam.. (taký istý ako spomínaš len starší model) už vyše 6 rokov, predtým sme mali tiež, ale to bol vadný kus, po pár týždňoch vymenený za taký istý a bez problémov. Dúfam, že bude ešte dlho slúžiť a keď doslúži tak kúpime tiež túto značku 🙂 okrem bežnej údržby sme zatiaľ inak do neho nemuseli investovať. Máme v rodine ten istý ako spomínaš a tiež bez problémov už roky

tani777
12. okt 2023

Mame taky,ja uz viac ako 5 rokov,svokra asi 4..slape jak hodinky,absolutne nic som pri nom neriesila..jedine co,tak pravidelne odvapnujem,to sa tiezz rozsvieti kontrolka,ze treba,vies si aj nastavit aku tvrdu vodu mas a podla toho to svieti...zo zaciatku som pouzivala aj original filter a original odvapnovac,po skonceni zaruky uz filter nepouzivam,a odvapnujem kyselinou citronovou..ziaden rozdiel nevidim