Dcéra poškriabala stôl

julkaaa1
12. mar 2023

Ahojte je tu niejaky stolár alebo stolarka? Potrebujem poradiť dcérka mi nechtiac poskriabala stôl fotku poslem do správy tak mi napíšte alebo napisem ja ďakujem 🙏

viestta
12. mar 2023

vsak daj fotku, nemusi byt clovek stolar aby vedel so skrabancom poradit. Hlavne napis z coho je ten stol

julkaaa1
autor
12. mar 2023

@viestta je to skôr taka ryha ale vidno to a stôl mame len 2 mesiace stôl je material- drevo dub halifax akurát som čítala ze vlašský orech pomáha ale neviem či to je pravda

luccija
12. mar 2023

@julkaaa1 zober ceruzku takej približnej farby a zatri to a posuchaj prstom, alebo zakry prestieranim

viestta
12. mar 2023

na masivne drevo vies kupit aj opravne vosky, byvaju aj v takych fixkach. Ale orech tiez staci

julkaaa1
autor
12. mar 2023

@luccija mam zakryté prestieranim ako pises ale nakoľko ten stôl mame fakt 2 mesiace tak radšej kúpim zajtra orech a skúsim 🙂

slavomira236
12. mar 2023

@julkaaa1 stol zakryjes,moj poskriabal tyzdnovu telku autickom som myslela ze ma porazi ryhy na vsetky strany...uz je tomu 8 rokov a telka ide v pohode. Ked je vypnuta tak na nu nekukam. A podlahy ani nehovorim ake su pri dvoch detoch

anjelok
12. mar 2023

Mojej vtedy cca 10 rocnej dcere som dala vylestit novu nerezovu chladnicku. Snazila sa velmi, akurat to robila spongiou s tou drsnou stranou 🙈 co uz, mame na nej magnetky 🤷‍♀️