Dali by ste si na dvere niektorú z týchto dekorácií?

6. apr 2024

Sú takéto "venčeky" podľa vás ok? Inšpirácie na inú jarnú výzdobu dverí sú viac než vítané ❤️

huxy
6. apr 2024

Môj vkus to teda vôbec nie je

basulaak
6. apr 2024

Za mna tiez nie. Take hole, bose.

autor
6. apr 2024

@huxy ďakujem 🙂

autor
6. apr 2024

@basulaak ďakujem 🙂

terina25
6. apr 2024

Nie

lenkakravcova
6. apr 2024

Keby si to spojila? 😃 Viac kvietkov

h2
6. apr 2024

To prvé vyzerá, že "začala som si robiť venček na dvere, ale už sa mi nechce pokračovať". 😂

basulaak
6. apr 2024

Ale urcite pokracuj, tvor. Zase ani zle to nie je. Len je tam toho malo.

petulda333
6. apr 2024

To prve dozdob do konca kvetinami

mercy13
6. apr 2024

Nie 🙂 ja mam rada bohato zdobene vence

lenkine
6. apr 2024

Prvý je veľmi pekný.

svokrinjazykmonika
6. apr 2024

Mne sa páči ten druhý. Náhodou chválim že sú také iné, nemám rada také obrovské, plné kvetov. Taký minimalizmus

thoughtfulweirdo
6. apr 2024

Za mňa úžasné, ja presne takéto jednoduché, čisté vzhľady dekorácií milujem 😍

mirkaveron
6. apr 2024

Nie nie nie

zuzanka.zuzu
6. apr 2024

a to ma byť takéto uschnute?

petulda333
6. apr 2024

Takto nejak by to bolo lepsie. Tvoje vyzeraju nedokoncene.

autor
6. apr 2024

Ďakujem všetkým za postrehy, aby ste mali kontext-dieťa začína experimentovať s kreatívnymi počinmi, a keďže by výtvory perspektívne chcelo rozdávať okoliu pre radosť, zaujímal ma nestranný názor. Ja som skôr minimalista, ale je mi jasné, že 100 ľudí, 100 chutí, a teda skúsim veci jemne korigovať tak, aby nikto nemusel byť sklamaný 🙂

autor
6. apr 2024

@petulda333 super, ďakujem, určite posuniem pre inšpiráciu 😊

mamatroch
6. apr 2024

Mne sa velmi pacia, hlavne ten prvy

juliacenc
6. apr 2024

Zalezi aj od dvery. Nie na vsetkych by to pristalo ale urcite ano. Mne sa to paci. Decentne, jemne, krasne kvietky.

ingush616
6. apr 2024

Mne sa to nepáči. Prepac

ankare
6. apr 2024

Nepáči sa mi to

jazula
6. apr 2024

Mne sa páči ten prvý ako nápad, ale bol by krajší bohatší. Páčia sa mi také asymetrické a neprepchané 🙂

ailiba
6. apr 2024

Mne sa pacia oboje. Take jednoduche, prijemne.

guudy
6. apr 2024

@basulaak ten druhy ma cenovku. Tak asi len zistuje, kolko ma nakupit vo velkosklade🤷🏼‍♀️

n3la
6. apr 2024

Za mňa pekné, niekto má rád jednoduché čisté dekorácie, niekto zas bohato zdobené veľké venčeky 🙂

cacianka
6. apr 2024

Na začiatok veľmi pekne, len treba trochu dokončiť, dotvoriť, napr. okolo celého kruhu a tenkú stužku, a to druhé - trochu usporiadať, aby to nevyzeralo také roztrasené. Fakt doladiť detaily, nechýba veľa.
Na Pintereste nájdete mrte inšpirácie, čo sa bude páčiť, trochu použite.
Na začiatočníka 👍 a hlavne keď chce urobiť radosť iným ľuďom darčekom v prírodnom štýle je to super počin.

tenerifka
6. apr 2024

Mne tie vsetky venceky pripadaju ako na hrob..... Ok, viem, ze na Slovensku je to "moderne", a chapem to, ak by som mala byt 3 roky po narodeni dietata doma, tiez by som nevedela, kam z konopi.....

tykat
6. apr 2024

Mna tam rusi ten cierny kruh.

tululu
6. apr 2024

Odkazujem dcere,ze ma cit pre farby a rozlozenie,len tak dalej. Nieco tomu ale este chyba, nejaky detail, co bude jej "dizajnovym podpisom", co to cele zkompletizuje a ozivi. Ale to pride pistupne,len nech dalej tvori 🙂