Čo so starým nábytkom?

20. apr 2024

ahojte, už dlhšie zvažujem kúpu nového nábytku do synovej detskej izby no neviem, čo s tým starým.. vzdať sa nechce najmä postele no je nutná výmena ale doma ju nemáme kde skladovať a posunúť ju na bazár alebo niekomu inému tiež nechce.. čo by ste robili vy? zložili ju a odložili? ide predovšetkým o to že je na nej nevymeniteľný matrac a preto je o to náročnejšie ju rozložiť a odložiť..

babulkomale
20. apr 2024

Zvlastna otazka. Ked nemas kde skladovat, nechces predat, darovat, ani vyhodit, tak musis jedine dalej pouzivat.
Alebo byt natolko autoritou pre syna, ze mu dokazes vysvetlit, ze vymena je naozaj nutna.

martinkatinka
20. apr 2024

Preco sa jej nechce zbavit?

vanilkovazmrzka
20. apr 2024

A kolko ma syn rokov? Ma nejaku mentalnu poruchu?

Je to stara postel, je vam zbytocna, zbav sa jej. Bud to vyhodte alebo cez bazar posunte. Syn to musi pochopit, ked nie teraz, tak casom urcite.

babulkomale
20. apr 2024

Alebo potom prenajat garaz, dat tam postel a vozit tam syna, aby ju mohol hladkať.

majka36912
20. apr 2024

Vezmite syna do nejakeho cenovo prijatelneho obchodu s tym, ze postel si moze vybrat sam, ak sa vzda tej starej. Mozno sa mu nejaka zapaci a mate po probleme 🙂

alickapusinka
20. apr 2024

Syn ma koľko rokov že musíš poslúchať čo chce jedno decko raz. TY si jeho mama maj autoritu. Nie dieťa mi bude diktovať čo mám robiť.

guudy
20. apr 2024

Ja by som sa poobzerala v okoli, ci stary nabytok nie je komu darovat ho a pomoct mu tym. Syna motivovat pomocou inemu. Urcite by som stary nabytok neskladovala.

janinah
20. apr 2024

Vždy bol starý nábytok.matrac a pod.za odvoz preč do 24 hod od inzerátu.

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dusankomoj
20. apr 2024

Skús presvedčiť syna,že keď nábytok predáte,tak si do novej izby môže za tie peniaze kúpiť niečo podľa vlastného výberu. Na môjho to funguje.

feb13
20. apr 2024

Podla stavu bud vyhodit, alebo na bazar (hoc aj za odvoz). Urcite neskladujem veci, ktore s velkou pravdepodobnostou uz v zivote nebudem potrebovat.
Ale ked on nechce novy nabytok a stary je funkcny a on ma k nemu citovu vazbu, tak mi pride zbytocne to riesit.

minesasubu
20. apr 2024

Aký ma zmysel ju zložiť a odložiť ked sa jej nechce vzdať , ved to bude o to tazsie ze bude vediet ze je blizko
, bud pojde preč nadobro alebo ostane
kolko ma rokov ? treba ho motivovať k prijatiu novej postele a vybavenia nech si vyberie čo on chce

babulkomale
20. apr 2024

@walentina7 😃😃😃 a kde to rubete, v malom byte? Nebolo by lepsie kupit si vacsi byt a nemenit mozno tak casto nabytok?

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kroska18
21. apr 2024

@walentina7 Zunuje? Hrozné. Takto sa vytvára zbytočný odpad. Ľudstvo je hrozné.

babulkomale
21. apr 2024

@walentina7 zvlastne. Ja mam tak vyhraneny vkus, ze je velky problem najst co by sa mi pacilo, alebo dame vyrobit na mieru a tym padom chcem aby mi to vydrzalo roky, lebo nechcem zas podstupovat torturu s vyberanim a objednavanim.

walentina7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
wiccawicca
22. apr 2024

Posteľ ,ktorá bola už dcére malá a predtým aj postieľku sme predali, nakoľko boli v super stave. Ak by bola v zlom stave, pôjde na zberný dvor alebo s ňou prikúrime v dielni.