Čo na okná namiesto žalúzií?

osky
26. okt 2021

Mam vnutorne zaluzie a koli nim je pre mna umyvanie okien asi naneprijemnejsim ukonom.
Lebo kym ich po jednej ocistim....
Skratka,chcem to uz dat dole a hladam,co miesto toho.
Nie som si ista,ci sa chcem vratit ku klasickym zaclonkam,mozno aj hej....
Co mate na oknach vy?
Uvitam obrazky.
Nieco prakticke ale aj pekne.
Aby cez den bolo dost svetla,ale susedia necucali az do zaludka

buberova
26. okt 2021

Hladká záclona a závesy na celú stenu až po zem sú podľa mňa veľmi pekné, decentné a splnia účel.. a mimochodom ja žalúzie "zacloním" a prebehnem ich zhora nadol vysávačom na najnižšom výkone s nadstavcom so štetinkami.. ten cucne tú najväčšiu špinu a potom ich už len pretriem takto zaclonené vlhkou handričkou

kvetinka1797
26. okt 2021

ja mam zaclonu a zavesy 🙂

era777
26. okt 2021

@osky ja som presne to iste riesila, az som sa nasrala vsetko vydrbala a dala som den a noc, za mna super prakticka vec v kazdom smere 😊 okna sa umyvaju paradne, tieni to fajn, sukromie fajn a prezilo aj male dieta 😁

luciador
26. okt 2021

@buberova Ahoj. Môžem sa opýtať, odkiaľ si kupovala záclony a závesy, nejaký taký odtieň závesov hľadám. Budem ti velmi vďačná. Ďakujem

buberova
26. okt 2021

@luciador závesy sú majgul z Ikei... A záclona šitá v bytovom textile 🙂 tie závesy sú úplne perfektné, úplne temnia

mirage
26. okt 2021

my mame rimske rolety, pratelne, a vonkajsie hlinikove zaluzie.

mamartinka
26. okt 2021

Najlepsie rolety Den a Noc.Mame v celom byte a najvecsia spokojnost.Zaclony zavese by som nechcela.Zbytocne len prach v tom.

mauduska
26. okt 2021

Ja mám v izbe záclonu a závesy 🙂 Myslím že z mercury marketu.

marca12
26. okt 2021

@mamartinka to je taka oblubena fraza zbytocne prach. Prach sa da zlikvidovat,ale ucelom byvania je,aby sme sa tam citili dobre. Mne zavesy velmi zutulnili cely dom. Supnem ich do pracky a hotovo,aky prach.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
crazy_lazy
26. okt 2021

@zazvorka87 a kde si to prosím kupovala? A nestmavuje to až moc miestnosť? Prepustí to aj nejaké slnko?

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz