Čo je to s umývačkou?

asanti55
11. sep 2023

Neviete náhodou čo to znamená? Nemám manuál k umývačke a dnes som ju čistila

kvietok173
11. sep 2023

@asanti55 https://www.google.com/search?q=umyvacka+chyba+...

neviem aku mas znacku ale napis znacku a k tomu chybu a najde ti

mary888999
12. sep 2023

@asanti55 manual k umyvačke sa da aj na nete najst a stiahnut. Kupili sme skoronovu myčku z druhej ruky a tiež kadečo vypisovala. A pred našim prvym použitim som ju dolkadne vyčistila a zle sme založili jednu lištu a tym padom nebola zatesnena. Tak nechcela umyvat a vykazovala chybu. Ak si ju čistila tak možno tesnenie je zle zalozene..treba znova poriadne založiť.Ak si s ňou hybala je možne že do čidla naspodok sa dostala voda a myčka si mysli že sa ,,topi,, tak sa vypne. Vtedy ju treba vyčistit, odčerpat vodu....
Najdi si na webe normalne značku a navod na použitie.

zuzuliennka1
12. sep 2023

@asanti55 aj na fotke vidim, ze dole ti stoji voda?
tato chybova hlaska znamena upchata odtokova hadica alebo filter.
mas whirlpool alebo bosch umyvacku?
a ako si ju prosim ta cistila?

erikavesela
12. sep 2023

Aku mas znacku umyvacky?
Ja mam bosch, predtym siemens..e 24 je zapchata odtokova trubica/filter...ja som mala zapchate kanaliky vo vymeniku tepla *warmetauscher" ..ten je na boku umyvacky pod plechmi...ked je to len voda na dne...ponaklonaj ju do vsetkych stran..voda uvolni prip.upchatie a pojde dalej

asanti55
autor
12. sep 2023

@zuzuliennka1 mam bosch s malou kefkou som cistila tesnenie od usadenin a filter som vybrala ten som tiez cistila tak neviem dnes som ju nezapla skusim zajtra

asanti55
autor
12. sep 2023

@erikavesela mam bosch zajtra ju pustim a pozriem v com je hacik snad pojde a nic nebude blikat 🙂

erikavesela
12. sep 2023

@asanti55 drzim palce

zuzuliennka1
12. sep 2023

@asanti55 budem drzat palce

slovakboy
12. sep 2023

@asanti55 to jej error hláška a jedna sa o upchaté čerpadlo. Musíš vybrať filter a otvoriť dole kryt na čerpadle a uvoľniť nečistoty na vrtuľke. Niečo ti ju zablokovalo mohlo napríklad špáratko.