Čo do takejto vitriny do obývačky?

19. dec 2021

Ahojte prosim poradte. Mam tuto zostavu v obyvacke a potrebujem poradit co dat do tej vysokej vytriny. Obyvacku mame ladenu do tychto farieb + siva sedacka a niektore doplnky do horcicovej farby, koberec takisto sivo-horcicovy. Nechcem tam davat pohare, preto neviem co by ste poradili? Do vsetkych 3 policiek. Dakujem za tipy

sissy27
19. dec 2021

Príručku slovenského pravopisu 🙈
Do týchto vitrín ozaj len poháre alebo fotky, nejaké suveníry z dovolenky, sezónne dekorácie a podobné lapače prachu.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belllinka
19. dec 2021

@bambulienka25 deklaráciu 😬👍

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mery333
19. dec 2021

Keď som mala tretiakov a brali sme vybrané slová po V, tak som ich naučila túto vetu:
"Vo vitríne videl víťaz visieť vidličku". Odporúčam sa ju naučiť aj dospelým. 😉

heni79
19. dec 2021

@mery333 Len ešte chýba víno 🍷 a víchor, vinič. Na čo som zabudla? 🤔 Ale inak pekná mnemotechnická pomôcka.

birika
19. dec 2021

@bambulienka25 ja som zase pri moderovani povedala ze ideme podpisat referendum namiesto memorandum...oci dokoran a potom smiech - stava sa 🙂

vanda323
19. dec 2021

@mery333 Ja zas môjmu opakujem vidieť visieť s mäkkým i .Môj syn je antitalent na diktát

marcellka32
19. dec 2021

Visacka-vsetko čo visi, je mäkké 🙂

mpg
19. dec 2021

Ja som do podobných poličiek dala tiež súpravu poháre, do druhého súpravu keramika - kávová súprava a do ďalších všeliake dekorácie - anjeliky, rybu, fotografie v rámikoch, kvety v prútenom košíčku a pod. Ale býva to dosť zaprášené.

autor
19. dec 2021

Dakujem za tipy 🙂 a rypackam kvoli jednemu “i” odkazujem len jedno... musite mat riadne nudny zivot 😉 kludne piste a vylievajte zlost aj dalej, nereagujem 😉

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
heni79
19. dec 2021

@viestta Knihy by som dala tiež. No autorka si s nimi asi netyká. A nie sú tie poličky zo skla? Akú máju nosnosť?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
19. dec 2021

Suveniry, knihy, pohare 😁 aj led nechces, vinove a i pohare pomedzi to fotky a iné somarinky (ja tam mam kamienky, nejaku morsku pannu z danska, polovička je vínová, čiže karafu sklenernu plnu korkovych vrchnakov...). Osvedčilo sa mi davat za sklo veci ktore sa malo pouzuvaju.