Čistička vzduchu v domácnosti

17. apr 2020

Prosím, kto máte reálnu, vlastnú skúsenosť s čističkou vzduchu, vo svojej domácnosti? Ako ste spokojní? Resp. akú značku používate?

Veľmi pekne vopred ďakujem za tipy, chceli by sme, ale hľadáme "tú pravú" 🙂

manost
17. apr 2020

Ja mám a spokojnosť. Máme značku Rowenta

simsalabim
17. apr 2020

Mame Electrolux. Uz asi 10 rokov. V najvacsej pelovej sezone k nezaplateniu.

bellabell
17. apr 2020

Mame Philips, som veľmi spokojná

tt247
17. apr 2020

Prosím vás, sú tie čističky hlučné? Ja som pozerala Dyson a na YouTube to dosť hučalo. Tak teraz neviem.

simsalabim
17. apr 2020

@tt247 nasa ma rozne rezimy. Nocny je uplne tichucky. Mame takyto typ - len teda uz cca 10 rocny https://www.mall.sk/cisticky-vzduchu/electrolux...

tt247
17. apr 2020

@simsalabim Ďakujem.

saskia_98
17. apr 2020

Ja mam philips ale uz by som do nej nesla. Mamka ma Ionic Care tušim a je lepsia a aj skladnejsia ako moja .. a to bola moja o dost drahsia.. Čo sa tyka cisto čističky, som mega spokojna. Kupovali sme hlavne kvoli synovi a lepsie sa mu v noci spi od kedy ju máme. Ja som spokojna.

manost
17. apr 2020

@tt247 naša má rôzne nastavenia taktiež nočný režim čo je super . Dokonca sa dať nastaviť na pár hodín .

katpox
17. apr 2020

Ja mam ionic care.aj dizajnovo myslim fajn ,mame bielu,teraz som videla dreveny dekor,ten je krajsi a ,uz treti rok a spokojnost,lahko udrziavatelna,len vytiahnete taku ja neviem co to presne je kovovu vec .zbera to prach,a pretrem to s handrou a potom aby sa aktivovali "iony" je tam taka plastova tycka a ta sa par krat vytiahne hore dole ...asi cca raz za tyzden tomu venujem cas cca 3 minuty...no a jednoznacne prasnost sa viditelne znizila prasnost v byte, a aj to stahuje puchy a mikroby skodlive....mame to furt zapnute na stredny vykon...

zuzanar2
17. apr 2020

AJ ja môžem potvrdiť, že čistička je v domácnosti určite fajn. Tiež máme ionic care. Máme ju v čiernej farbe. Ale ako píše katpox, je aj v iných dizajnoch, takže každý si vyberie. Hlučnosť nulová. Je možné si tam nastaviť výkon podľa m3 miestnosti. Údržba fakt časovo nenáročná. Nám ako alergikom je to neoceniteľný pomocník, či už teraz v peľovej sezóne alebo aj v zimnom období, keď sa kúri.

aki100
30. jan 2021

@bellabell aký Philips mate?