Čistiaci prostriedok na dlho neumývaný sprchovací kút

vandica
4. máj 2021

Prosím poraďte čo na takýto otrasný sprchový kút? Skúšala som už pulirapid, prostriedok z Lidlu na škáry, Sanytol. Ďakujem 🙏

hvolkovamirka
4. máj 2021

jednoznacne savo, naliat nechat posobit, kachlicky ostriekat, odporucam to savo na plaesne v kupelni, to vycisti vsetko

grace55
4. máj 2021

Ako píše hvolkovamirka, Savo proti plesniam je úplne naj, vybieli všetko, len nechaj dlhšie pôsobiť. Plesnivý silikón by som vymenila.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vandica
autor
4. máj 2021

@hvolkovamirka
@grace55
Ďakujem baby, to savo proti plesniam ma vôbec nenapadlo, pritom ho mám doma.
@viestta ďakuje. Silikón tam nie je

simca06022011
4. máj 2021

Na tie cierne flaky savo proti plesni, inak pulirapid na vodny kamen. A uvidis. Niekedy treba na tu plesen aj kefu :D my sme teraz mali technicky problem v stavbe a plesen sa nam objavila nadherna a museli sme ju po save este oskrabat a znvou nastiekat. Ak to neurobis poriadne, bude pri vlhku vyrazat (len to vyzeralo o mnoho horise cize tu moze pomoct to fakt iba nastiekat a umyt)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vandica
autor
4. máj 2021

@viestta to je lišta.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majusikk
4. máj 2021

@vandica domestos

vandica
autor
4. máj 2021

@viestta je to celý murovaný sprchac, nie je tam vanička, spodok je tiež vymurovany.

vandica
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vandica
autor
4. máj 2021

@viestta tie prvé dve foto je vanička.

poopsie
4. máj 2021

Ja som raz čítala na nete a potom som to vyskúšala, síce som nemala pleseň ale sparovka bola špinavá, naliala som na to domestos, je hustý takže vrstva čističu zacne pracovať na svojom mieste... Takže skus cisticom na wc prejsť sparovku, pôsobiť a potom opatrne vykefovat v rukaviciach a riadne vetrať

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vandica
autor
4. máj 2021

@viestta áno, dáva, ale toto nerobil majster. Tak si to vtedy majitelia dali spraviť. Robili si to svojpomocne.

jankapepe
4. máj 2021

@vandica Sabo na plesne

vandica
autor
5. máj 2021

Ďakujem baby všetkým, použila som to Savo proti plesniam, a sprchac skoro ako nový 🙏

katulienkax
5. máj 2021

savo je super, smrdi dost ale raz za cas - je to proste bielidlo a este mne sa osvedcilo na zazraty kamen HG https://www.alza.sk/maxi/hg-penovy-cistic-vodne...