Čím umývate okná?

1. dec 2022

Ahojte, čím umývate okna?
Dnes som umývala a sú sama šmuha 😤 máte nejaké tipy?
Ani clin nepomohol, umývala som im so šamponom + ocot

levantinka
1. dec 2022

Zeleny frosh na okna (je s alkoholom). Nemam absolutne ziadne smuhy a pouzivam roky. Utieram s nim aj obrazovky, vitriny. Ja som spokojna 💚

dskjhfdlkdjhl
1. dec 2022

do vody dam par kvapiek samponu a idem. Bez smuh. A umyvam klasickymi bavlnenymi plienkami (mam este take klasicke stvorce).

berry266
1. dec 2022

obyčajnou okenou, alebo pripravok z dm zn.Denkmit na okna.

maickamf
1. dec 2022

Clin s vodou a zotriem Kärcherom

h2
1. dec 2022

Umývam čističom skiel W5 (z Lidla). Dôležitejšie ale je, čím ich leštíš. Ja vždy papierovými utierkami (ani nie kuchynskými, ale takými pevnejšími). Okná sú vždy úplne bez šmúh. Používam to aj na zrkadlá, maximálna spokojnosť.

banalu
1. dec 2022

1. Jarova voda
2. Voda s octom
3. Karcher pripravok a elektricka stierka
Okna umyva muz a raz za pol roka, preto taka ceremonia 😂

zuzulka558
1. dec 2022

@banalu ako ja presne

viestta
1. dec 2022

1. Clin saponat na okná rozrobit vo vode umyt
2. Opláchnuť čistou vodou a vypratou handrou
3. Stiahnut vodu dobrou stierkou
4. Zvyšky vody vylestit suchouu, vypratou mikrovlaknovou handrou. Vileda má špeciálnu na skla ale v podstate môže byť hocijaká, ale musí byť čistá, vyprata

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamamasama
1. dec 2022

Mám špeciálnu handru, pri ktorej stačí len čistá voda. Konečne mám okná bez šmúh.

nwnw
1. dec 2022

Svedska handra, jarova voda a stierka. Karcher sa mi nechce nosit stale 😉. Smuhy po stierje ked nejake su, tak suchou svedskou.

3petka
1. dec 2022

Do horúcej vody nalejme toto a len švédskou handrov. Nikdy som nemala čistejšie okna.

marrydreamkas
1. dec 2022

Najskor voda ocot pripravok na sklo a dolestim tupperware utierkou vyplakanou v cistej vode, neverila som jej, ale je ozaj super, ziadne smuhy

tykat
1. dec 2022

Klasika na dotyk príjemná tepla voda a par kvapiek šampónu, uz roky umývam len takto a žiadna smuha. Ako to scene hneď su okna dokonale čisté.

tykat
1. dec 2022

@dskjhfdlkdjhl presne tak, ani nic nelestim, stačí nechať uschnut.

jackie17
1. dec 2022

Handra od Vileda. Stojí do 3eur. Žiadna smuha a to som sa natrapila s oknami.
Umyť jarovou vodou, stiahnuť so stierkou a pretriet tou handrou. Len v čistej vode ju oplachovat.
Odkedy ju mám, tak na umývanie sa teším, lebo budú bez chyby.

klarasamuelko
3. dec 2022

Ahoj ja umývam len z jarou a handričkou prelestim s kuchynskými papierovými utierkami. Namočím handru dám kvapku jari roztriem po handričke a potom prelestim

mamusa123456789
7. dec 2022

Ja umývam jadrovou vodou, plus keď je 💩 od muchy a nejde to dole tak tekutý cif(alebo nejaká napodobenina) a dolestujem okenou kuchynským utierkami a smuhy nemám žiadne a to ich mavam kvalitné špinavé keďže medzi obývačkou a kuchyňou mi vonku manžel presypa popol do vedrá a z druhej strany susedia prerabaju

dzanka23
8. dec 2022

Karcher a mám to za chvíľku

veroniak12
8. dec 2022

@dzanka23 presne som to chcela napisat. Bola to rozhodne velmi dobra investicia. Radost teraz aj okna umyvat

elizabeth170
8. dec 2022

Cleamen 112 a používam stierku, vtedy sú neni cmuhy, umývala som profesionálne okna aj výklady takže viem 😉

vikus1992
9. dec 2022

@jackie17 podobne ako som objavila túto handru umývanie okien je pre mňa radosť nič lepšie nemohli vymyslieť 🙂😉

yvett78
3. feb 2023

Ziadne pripravky nepouzivam, iba teplu vodu a dve specialne utierky.Jedna je na hrube necistoty a druha lesti a okna su velmi rychlo umyte.naozaj doporucujem

lenkag21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz