Čím čistíte granitový drez?

xenyja
24. máj 2022

Prosím vás čím ho čistíte? Mám pocit že nič nezaberá a čím ďalej je viac flakaty. Ďakujem.

zooeynka
24. máj 2022

@xenyja ja len odmastovacom. Mam ho takej pieskovej farby cize vodny kamen prilis nevidno....na ciernom je to masaker

31silvia12
24. máj 2022

@xenyja ja mam cierny drez a najlepsie ho vycistim ked zriedim 20%ocot s vodou do flasky s rozorasovacom(samostatny ocot je velmi silny), kupujem ho v kauflande, ma cervenu etiketu, a naozaj nepouzivam v celej domacnosti nic ine na cistenie..komplet sanitu, perfektny je na zrkadla, na dvere sprch.kutu..

vikusjk
24. máj 2022

@xenyja ja raz za tri mesiace cca, ked uz je taky viditelne flakatejsi, postriekam savom proti plesni. To savo ma rozprasovac, preto to. Srmdi to jak slak ten chlor, ale zabera krasne. Tiez mam pieskovy. Potom dokladne umyjem, oplachnem a hotovo. Fungujem takto uz osem rokov.

mamamasama
24. máj 2022

Ja octom a horucou vodou...

gertys
24. máj 2022

Mam cierny. Vzdy vyzera ako novy. Raz za mesiac ho natriem olejom a mesiac mam pokoj

zuzu188
24. máj 2022

Ja mám čierny a čistím cifom. Raz za čas ho pretriem olejom a je stále ako nový

chicca555
24. máj 2022

mam rok cierny, cistim v ramci umyvania riadov Jarou a horucou vodou, potom utriem dosucha... je stale ako novy

lenka2813
24. máj 2022

@chicca555 presne aj ja tak...a mame cierny...vyzera stale jak novy 😁

cackaa
24. máj 2022

Kameň odstraňujem čistým octom - normálne na vatu nalejem a poprikladám tam, kde je kameň a potom treba naolejovať - na papierovú utierku dám olivový olej a všade dobre premastím, postupne používaním sa ten olej zmije, ale ten drez to úplne oživý

domcci72
24. máj 2022

mam taky maly specialny sprej, to je dobre, ked mi ostatnu napriklad flaky ako od vodneho kamena a inak olej a nic viacej nan nepouzivam a vyzera stale pekne.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snezienkaaa82
24. máj 2022

Najlepšie cif. Ešte som skúsila Agent prášok od Euhrona Cesrny, také bielidlo je to. Aj to bolo dobre.
Vyskúšam ten ocot este

katie253
24. máj 2022

@xenyja čistiaci prostriedok Jelen na vodný kameň. Majú ho aj v tescu

tatiana321123
24. máj 2022

@xenyja mám čierny, po octe mi ostal škaredý tak to nepoužívam ale normálne cif na kúpeľnú v spreji na vodný kameň a cifom dodrhnem ak treba a raz za čas natriem olejom

lenkag21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
timea301196
6. feb 2024

Domestos