Čierny granitový drez - fľaky

tereziatko11
31. jan 2021

Baby existuje niečo neviem pasta ,impregnacia proste niečo na fľaky po hydroxide na granitovom dreze?

zuzankkaa1
31. jan 2021

@tereziatko11 myslis od klasickych usadenin ako ked je umyvadlo spinave,vodny kamen? Take biele suche miesta? Pretoze ak myslis toto,ja to riesim tak, ze umývadlo umyjem a natriem olivovym olejom a necham na noc nech vsiakne. Vydrzi byt pekne rak tyzden,potom znovu... Nikde som citala ze ten olej tomu tak pomoze ale ak nieco existuje,tiez by som.radsej napastovala 🤔

tereziatko11
autor
31. jan 2021

@zuzankkaa1 áno s tým olejom som to riešila aj ja ale keby bolo niečo z dlhodobejšieho hľadiska by som sa potešila 😅
na vodný kameň radia na handricku trosku octu... ale ja mam biele skvny ktore su "vyzrane" od hydroxidu😁

benit
31. jan 2021

Skus pozriet na stranke blanco, maju aj rozne pripravky na cistenie a ochranu. Mozno nieco najdes. Vyzrate flaky ale uz asi tazko zafarbis.

starshopping
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tereziatko11
autor
1. feb 2021

@starshopping mohla by som veľmi pekne poprosiť odkaz na tu pasu 😁

starshopping
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonaa173
9. dec 2022

@tereziatko11 dobry den, nasli ste nejaky spodob na ten drez,aby nebolo vidno tie flaky?

tereziatko11
autor
14. dec 2022

@simonaa173 viete že ani nie😅 najviac sa mi osvedčilo poriadne ho umyť (cifom) ,nechám ho vyschnúť a potom si dám na papierovú kuch. utierku trosku olivového oleja a tak ho vyleštim 🙃 pár dní to vydrží ... z dlhodobého hľadiska som nenašla nič