Ceny kuchýň

21. máj 2024

Ideme dat robiť kuchyňu do bytu na prenájom, dĺžka cca 5m...kde to vyjde najlepšie baby co ste už riešili tento rok? IKEA? dalno? Stolar( robil nám skrine a mal dobre ceny) , prípadne iné? Dakujem

wivienka111
21. máj 2024

a na Kondele si pozerala? tam vybavis kuchynske linky aj pekne aj kvalitne a ani nie zbytocne drahe 😉

luxus10
21. máj 2024

decodom-ma odolne povrchove upravy...

autor
21. máj 2024

@wivienka111 ďakujem idem pozrieť, kondelu nepoznám...nemám skúsenosti..Maju dobre veci ?

kp7333
21. máj 2024

od Kondelu sme mali zahradny nabytok a total smejd, este aj robili problemy s reklamaciou. Nikdy by som si u nich kuchynu neobjednala. Ved si skuste namodelovat kuchynu v Ikea planovaci, vyrata vam cenu a s tym potom chodte za stolarom, nech vam da svoju cenu. Kuchynske studia su urcite drahsie, platia za personal aj prenajom priestorov.

sonicka19983
21. máj 2024

Ja mam kuchynu od majstra z Decodomu a prevedenie aj vysledok super, na kuchyni by som urcite nesetrila...ak ma vydrzat, musi daco stat 🙂

fido69
21. máj 2024

Decodom, Ikea, XXXLutz (zoradené podľa ceny)
tam chybu určite neurobíš. Stolár je určité riziko čo sa týka dodacej lehoty a kvality použitého dreva a práce. Ešte som u stolára nezažil 100% spokojného zákazníka. Ale možno len nepoznám tých správnych majstrov svojho remesla. 😉

nevenka
21. máj 2024

@luxus10 mame v byte 8 rokov a veru dobre to vyzera a nesetrime tu linku teda.
Do domu sme davali tiez Decodom, ale tam uz na mieru, vystihli sme zlavu...

wivienka111
23. máj 2024

fakt nepoznas? ja mam stastie v poslednej dobe furt niekde reklama na mna vyskoci 😀 ja osobne si myslim ze nabytok maju kvalitny a za dobre ceny, dokonca sa mi stalo ze som nasla identicku sedacku alebo kreslo na u ineho predajcu ale raz taku drahu. my od nich nabytok mame aj nejake doplnky uz nejaky ten cas a nemozem povedat nic zle.

luccija
23. máj 2024

Stolar

tilly
23. máj 2024

Sem sa pripnem, tiež chcem kuchyňu do domu, v ktorom nebudeme bývať.

tilly
23. máj 2024

@luccija dobrý stolár nebude mať čas a ani nebude lacný.

foxanda
23. máj 2024

My máme kuchyňu od Kondely, konkrétne túto: https://www.kondela.sk/kuchyna-a-jedalen-kuchyn... a musím povedať, že sa nás veľa ľudí pýta, kto nám kuchyňu robil.

autor
23. máj 2024

@foxanda nedali by ste tu prosím fotku ako to vyzerá vyskladane? Ďakujem moc

foxanda
23. máj 2024

Nemám pri sebe žiadnu foto ale ak si spomeniem, tak ju sem hodím. Ale nesľubujem, nakoľko moja líščia hlava má rada výpadky. 😅