Cenová ponuka okna

31. mar 2023

Ahojte, chcem sa vas opytat, dala som si vypracovat cenovu ponuku, vymena 3och okien a zasklenie loggie. Vychadza to 5200e. Je to podla vas malo ci vela?

tinka_1807
31. mar 2023

Nechcem byť zlá, ale je to otázka ako "kúpila som si zelené auto za 5000€. Je to málo alebo veľa?"

Proste ... Ale sú to okná? Plastové/hliníkové/drevohlinikove? ... Aké veľké? Dvojsklo/trojsklo? Majú z niektorej strany laminacou? ... Prípadne aku presne? Za neštandardné odtiene sú príplatky ... Atď....

autor
31. mar 2023

@tinka_1807 trojskla su to a plastove, rozmery neviem, do obyvacky, spalne a deckej izby. Aj so sietkami a zaluziami stiebornymi. Zasklenie loggie 2200e. Tak ako sa ti to zda moc ci malo e?

hradnapani
31. mar 2023

daj si urobit ponuku este dalsej aspon jednej firme a uvidis. Ale mne sa to uz pri dnesnych cenach ani nezda vela, ked mas v tom aj zasklenie loggie.

gabik21
31. mar 2023

Dnes mi prišli nacenené okná na dom, všade máme veľké ,,okná po zem " trojsklo, cena jedného cca 750e bez žalúzií a sieťky

autor
31. mar 2023

@gabik21 kolko tam mas tych okien? Kolko vas to stoji spolu?

gabik21
31. mar 2023

Veľa 😁 veľa okien, veľa dverí , veľká suma. Rozdiel v cenových ponukách bol aj 3tisic, odporúčam dať naceniť k niekoľkým firmám .

marca12
31. mar 2023

Daj si nacenit viacerym firmam. My sme mali rozdiely aj 4 tisic na konecnej sume. Dolezite je kovanie,na to daj pozor,ake ti tam nacenuju.

autor
31. mar 2023

Mne sa to zda velmi vela za tri okna a zasklenie loggie

sarita510
31. mar 2023

Zial take su ceny za kvalitne okna plus zaluzie a sietky,a hlavne robota ,chlapi platia odvody za sto eur to urobit nepride ,ja som len za dve sietky platila 140 eur teraz plus vsade zaluzie to sa ti nazbiera ,najlacnejsie trojsklo 300 eur merkury market takze take kvalitne kludne 500 ako nic

n820p
31. mar 2023

My sme si práve dali robiť plastové okná, trojsklo, zvnútra biele - zvonka hnedé, 7 klasických okien (neviem rozmery), jedny balkónové dvere + 1x bezpečnostné dvere zozadu do domu. Každé okno je na všetky spôsoby otvárania. Cena 4000€ + 400€ montáž. Parapety a sieťky v cene nie sú.

gabik21
1. apr 2023

Najlacnejšiu ponuku nám dal zatiaľ Incon, to sme mysleli že budú najdrahší, skúste k nim ešte

alexandra383
1. apr 2023

Nam menili pred 3 tyzdnami sklo na velkom okne, iba sklo. Cena 2200,-

autor
1. apr 2023

@alexandra383 to preco take drahe, iba sklo? To bolo ake sklo? Ved to ste si mohli kupit rovno uz nove cele okno.

alexandra383
1. apr 2023

Velke francuzske okno. Takze nie je okno ako okno, treba specifikovat ake mate. Ta cena je uplne normalna co vam nacenili.

nicolka49
21. apr 2023

@n820p Prosím vás aká firma vám to robila?Ďakujem

evikavika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simca06022011
2. máj 2023

zalezi ake okno a su okna a "okna". mam drahe okna na firme, vyzeraju super aj po 10rokov, v byte sme mali kto vie ake a vyzerali otrasne... treba si ist okna pozriet, dat nacenit do roznych firiem (ponuky ti spravia aj online/emailom uz), pozriet aky je to material, povrchova uprava,a ko vyzeraju, ake profily to su... kolko z ceny su sietky, zaluzie, ake su to druhy sietok/zaluzii atd.. rolovacie siete napr na nase francuzke okno stoja 600+EUR. Su rozne tenucke sietky, kovove, klasicke na pevno.. detto zaluzie a ine doplnky... V dome mam drevene okna od nejakeho slov. vyrobcu a su priserne... (dom sme kupili hotovy, takze kvalitka sa ukazuje casom, servis maju este horsi, tak aj na to sa pozri, ked nieco budes chciet riesit, ci budu schopni vobec reagovat na to)

simca06022011
2. máj 2023

A inak moja mama iba za zasklenie balkona (loggie? to co ma 3 steny a jednu otvorenu, v panelaku), dala uz pred rokmi okolo 2t eur.