Cena klimatizácie do 2-izbového bytu

2. jún 2024

Dobrý deň, máte niekto aktuálnu skúsenosť koľko stoji klimatizácia do 2 izbového bytu? Cena komplet aj s montážov a so všetkým čo to obnasa.
Privítam aj rady, na aké značky sa zamerat pri vybere.

liz_lemon
2. jún 2024

to ti nikto nepovie, nezalezi od poctu izieb, ale aku klimu si vyberies, a hlavne kolko m medi sa pouzije

crazy_cat_lady
2. jún 2024

Ahoj, my sme si teraz davali do trojizbaku, ale len do dvoch izieb a vyslo nas to so vsetkym 2800

tttbb
2. jún 2024

Lacnejsie znacky Gree,Sinclair kupis za 1000 aj s montazou. Drahsie (daikin,mitsubishi) 1700+.. Na dvojizbak bohate staci jedna klima.

crazy_cat_lady
2. jún 2024

Cena zavisi aj od znacky, aj funkcionalitu napriklad - tichy rezim, no flow (ze necitis fukanie), pripojenie na wi fi atd ..

autor
2. jún 2024

@tttbb a nemusím sa báť tých lacnejších znaciek?

Pojde samozrejme len o jednu klimu, byt nie je veľký.

vanilkovazmrzka
2. jún 2024

Autorka potom tu kludne napis co si nakoniec vybrala 🙂 tiez by ma to orientacne zaujimalo

gab1sol
2. jún 2024

My sme v 2-izbovom byte dali jednu jednotku do obývačky (spojenej s kuchyňou). Izbu nám to vychladilo, až keď bola v obývačke zima. Byt má 58m. Zavolajte si technika, ktorý vám poradí pre váš konkrétny byt. Premyslíte si, čo vlastne chcete. Ale toto je podľa mňa investícia, kde sa neoplatí šetriť. Nemyslím na značku, ale na funkcie, ktoré bude klimatizácia mať.

tttbb
2. jún 2024

Ja mam v dome mitsubishi ale daval som ju primarne na kurenie. V byte som nemal klimu, ale keby som ju riesil asi by som siel do nejakeho zakladneho modelu Daikin. Kupis za 1200-1300 a je to jedna z najspolahlivejsich znaciek. Ale vela ludi tvrdi , ze aj korejske znacky su v pohode a netreba sa ich bat (sinclair, gree). Neviem posudit.

sisska96
2. jún 2024

My sme si dali nedávno 1200 to bolo,ale nám stačí v dennej zóne 1. Taká stredná, a ide ticho, vôbec nepočuť

uglybetty1234
12. sep 2024

@sisska96 vies mi napisat znacku a typ co mate? Tiez chxem klimu a aby nebola hlucna a nefukala

sisska96
13. sep 2024

@uglybetty1234 Máme inventor 🙂 fajn. Keď dáš program quiet, vôbec nepočuť , fukanie sa dá nastaviť všelijako, máme na minimume a vzduch je chladnejší a nefúka priamo na nás