Bytový osviežovač

26. jan 2023

Ahojte baby, viete odporučiť naozaj dobrý osviežovač príp, difuzer ktorý naozaj bude voňať dlho? Ďakujem

16kaja16
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strasko
26. jan 2023

Ja mám v chodbe automatický od glade (dajú sa dať aj náplne inej značky) nastavený tuším na á36min, k tomu mám vo WC nalepený taký stláčací tiež glade a som spokojná veľmi s 3Volution od Ambi pur do zásuvky a ten striedam s airwickom, tiež fajn 🙂

autor
26. jan 2023

@16kaja16 ja mám air wick difuzer ale vôňa fakt slabá, mala som aj tyčinkove ale tiež čo sa týka vône nula bodov :(

stanulienkat
26. jan 2023

Je to vyborne na spustenie astmy, resp je to fajn karcinogen.

doriiis
26. jan 2023

Ja sem tam,občas zapnem aromalampu na vonny vosk.Ale naozaj len občas.A keď už začína tak viac voňať,tak vypinam

oli18
26. jan 2023

Ako tak citam , tak mnohe sa nadychate cisteho vzduchu len vonku. Mozno. 🙄

kajulqa47
26. jan 2023

Naozaj najlepší bytový parfum aký poznám!
https://www.puellavone.sk/bytovy-parfum/

tumira
26. jan 2023

sem sa pripojim, tiez by som rada vedela, co pekne vonia a hlavne prevonia. 🙂

yvett78
3. feb 2023

Ja pouzivam difuzer s esenciami a sprej, ktory si sama vyrabam z esenc.oleja, sody bikarbony a vody (do striek.flase) a vyde to lacno, je to zdrave lebo nevduchujem tie spreje s niekolkymi vystraznymi upozorneniami.

majamik
1. feb 2024

Ja mám strojček 3 volution. Napája sa na zásuvku. Po využití pôvodnej náplne som naplnila fľaštičky Vincentkou a do každej fľaštičky som pridala nosné olejové kvapky Pinio-Nasal, približne 3 kvapky do fľaštičky. Dýcham celý deň krásnu lesnú vôňu. Strojček koluje po všetkých izbách. Lacné a čo viac zdravé riešenie.