Bytový dizajnér

baboadel
17. jan 2022

Prosím, dával niekto prerábku domu bytu vypracovať bytovému dizajnérovi. Napr. prérábka celého poschodia v dome. v akej cenovej ponuke sa to zhruba pohybuje. Ďakujem.

chiara_elle
17. jan 2022

@baboadel tiez ma to zaujima. Co som zistovala, navrh interieru v novostavbe vychadzal cca okolo 10€/m2, co nie je malo...

baboadel
autor
17. jan 2022

@chiara_elle Ďakujem, ja mám cca 120m2, tak to by bola dosť vysoká suma. Určite by som ju potom radšej vedela investovať do kúpy napr. nábytku a doplnkov. 🙂

helena1982
10. okt 2023

ahojte, skusim takto obnovit temu, potrebujem sa opytat, ako ste riesili navrh interieru pri prerabke. davali ste si navrhy spravit firmam, alebo ste s tym sami nejak zabojovali? nabytok ste nechavali povodny, menili vsetko, alebo len cast? vobec neviem nejak zacat a hlavne, ze kde a s cim zacat.

valandra26
17. okt 2023

@helena1982 to je podla mna taka otazka, ze co odpoved, to iny nazor a ina skusenost... ak nejako vahas a nevies ako dalej, tak by som povedala, ze by asi padlo vhod sa o tom poradit s niekym... akoze s nejaky dizajnerom... co aj vie ako je co dobre skombinovat, kam umiestnit aky nabytok a podobne... nechces si dat spravit nejaky navrh a vizualizaciu?..

tim3ka
20. okt 2023

Mne sa celkom pozdava Nesia, maju pekny nabytok a citala som, ze robia aj vizualizacie. Tak by som sa chcela opytat, ci nahodou s nimi nemate skusenost. Skus pozriet @helena1982 , mozno aj tebe by to mohlo byt napomocne 🙂

helena1982
26. okt 2023

@tim3ka dakujem za odporucanie. my sme ich teda vyskusali oslovit. pacilo sa nam, ako s nami jednali, dohodli sme sa na tom, ze nam spravia nejake navrhy. myslim, ze to dopadne dobre a podla ocakavania 🙂