Bungalov bez garáže

hsjdudhdbd
26. feb 2023

Prosim vas mate niekto bungalov bez garaze maly s technickou miestnostou a s oddelenou kuchynou?poslali by ste podorysy ?dakujem

klarissa25
26. feb 2023

Ideme akurát taky stavat😉

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@klarissa25 neposlali by ste mi podorys?

klarissa25
26. feb 2023

@hsjdudhdbd je to náš plán.. takže užite nie...

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@klarissa25 lebo vsetky bungalovy su so spijenou kuchynou a bez technickej teda s technickou ale tepelne cerpadla a my budeme mat tuhe palivo a elektikup

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@klarissa25 aha no to som nevedela ze to take strasne tajne 😁

klarissa25
26. feb 2023

@hsjdudhdbd My máme spojenú kuchyňu s obývačkou kúrenie elektrické a tuhé palivo...no za projekt sa platí 😉

paulinam99
26. feb 2023

@hsjdudhdbd Tu máš projektov, koľko len chceš: eurolineslovakia.sk

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@klarissa25 ja tomu rozumiem ze sa plati ono ajtak to nieje vzdy identicke kazdy si upravuje podla seba ci vchod wc a ine veci ˇˇˇˇ ono aj tak so samotnym podorysom nic neurobim potrebujem tam dalsie tri veci co urcite viete ale tak v poriadku chspem

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@klarissa25 ja praveze tu rozdelenu kuchynu a vo som pozerala strasne velke bungalovi s rozdelenou ˇˇˇ len ja som tak naucena mat to rozdelene som z toho taka na nervy ze som nic take nenasla ani podobne tomu co by sme chceli a navo by sme cenovo mali

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@paulinam99 diky 🙂

kenidar
26. feb 2023

@hsjdudhdbd sikovny projektant vam navrhne projekt podla vasich predstav, z vlastnych skusenosti viem, ze mu radsej nechajte "volnu ruku", povedzte mu vase predstavy. A vela zavisi aj od konkretneho pozemku. ;)

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@kenidar mi predstavu mame aj sme nasli take priblizne dva projekty ktore by nam sedeli len s malymi upravami a stale tak dufam ze mi to ozaj urobi projektant naozaj tak ako vhceme taka som z toho zufala ze ci mi vyhoveju

marca12
26. feb 2023

@hsjdudhdbd Nikto ti neda svoj projekt ved za ten projekt zaplatili nemale peniaze a uz vobec nie vlastny projekt,ktory stoji tisicky eur. Najdi si priblizne taky ako sa ti paci a vyhovuje vam co najviac vasim poziadavkam a projektant ti ho upravi. Aj ta uorava navyse bude nieco stat a ak sa zasadne meni statika,tak je to financne narocnejsie. S poziadavkou treba oslovit projektanta

zuzana76
26. feb 2023

@marca12
@klarissa25 ona chcela len pôdorys, to nie je projekt, projekt sa aj tak robí vždy na daný pozemok, napr nemusia sedieť výšky

klarissa25
26. feb 2023

@zuzana76 my máme projekt ktorý sedí na veľa pozemkov

paulinam99
26. feb 2023

@hsjdudhdbd Vieš, čo je zúfalosť ? Pozri si od 0:55 min nasledujúce video dole. TO JE ZÚFALOSŤ !!!
https://twitter.com/MichalKubal/status/16295516...

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@zuzana76
@klarissa25 hadam sa nam postasti a nejako to vyspekulujeme 🙂

zuzana76
26. feb 2023

@klarissa25 to je jedno, chcela len pôdorys, ten nie je tajný a nič s ním nedosiahne, musí si ho dať narysovat, vypočítať atd… takže zaplatí tiež

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@zuzana76 a ajtak by som ho urcite menila podla seba cize tie iste peniaze ˇˇˇ ale ved to je jedno

zuzana76
26. feb 2023

@hsjdudhdbd chod na modrú strechu, tam nájdeš mnoho pôdorysov, určite bude aj takáto tema, tam ľudia zdieľajú svoje pôdorysy, tu dievčatá zjavne nerozumejú, že pôdorys je len inšpirácia, nič viac

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@zuzana76 dakujem za rady

zuzana76
26. feb 2023

@hsjdudhdbd my sme si dávali robiť individuálny projekt, keďže pozemok do svahu, máme ale väčší bungalov a spojená kuchyňa a obývačka

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@zuzana76 ano ja som to chcela kvoli inspiracii ze ako to maju druhy ktory maju rovnake poziadavky ako ja ˇˇˇ nevadi budeme hladat dalej ajtak kym sa vybavia papiere to este potrva

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@zuzana76 ja prave tu kuchynu strasne chcem rozdelenu aj sme nasli super bungalov ale ta kuchyna zase v kope vravim si ze do certa neexistuje aby taky projekt nebol s rozdelenou

zuzana76
26. feb 2023

@hsjdudhdbd inak na tých stránkach s projektanti, je ich veľa, si viet zadať aj parametre ako počet izieb, oddelená kuchyňa, bez garáže atd…. A vyhodí ti len projekty, ktoré zodpovedajú daným parametrom

simca06022011
26. feb 2023

ved ale projektant to urcite urobi ako chcete, date tie dva o ktorych si mysliete, ze su ok, poviete co chcete a on nakresli a poradi. A oddelit kuchynu od obyvacky je uplne najjednoduchsia vec. Ja nemam bungalov, ale tiez zo spojenej sme taki rozcarovani obaja s chlapom a vyriesi to jedna jedina uprava a to stena :D zaklad je mat dobre okna/dvere... prost emy sme sa nechali chytit do rovnakej somariny, ktora nam vadila aj v byte a to, ze z chodby sa islo do obyvacky a potom do kuchyne. Kravina, Vsetok bordel sa vlaci cez obyvacku (to nam teda prekaza velmi).
Tak ci tak sa kopec veci bude prisposobovat, ci elektrika alebo voda atd, podla toho ako vy budete chciet rozmiestnovat, cize zakreslovat budu este veeela veci.

marca12
26. feb 2023

https://www.mfpro.sk/projekt/bungalov-24

Chod na modrustrechu tam urcite najdes,co hladas

hsjdudhdbd
autor
26. feb 2023

@simca06022011 ste ma ukludnila 🙂

monika185243
26. feb 2023

@hsjdudhdbd Takto je to asi aj ťažko radiť keďže každý pozemok je iný. My máme tiež spojenú kuchyňu s obývačkou a aj technickú na tepelné čerpadlo, ale pôvodne sme ju plánovali na peletky. V podstate technickú miestnosť nepotrebujete nejak veľkú. Ale pokiaľ máte dobrého projektanta, tak vám určite spraví projekt podľa vašich predstáv...

jaanik
26. feb 2023

my mame takyto s par upravami, https://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rod... , sice je spojena kuchyna, ale nevidim problem dat tam stenu. a my mame teda s garazou, ale povodny projekt je bez.