Boxspring - hotelová posteľ

19. nov 2023

Veľmi sa mi pacia take tie hotelové postele čalúnené s vysokym čelom, na fotkách vyzerajú veľmi pevno a stabilne
Tie čo taku máte ste spokojne? Ako to pri takejto posteli je- je už komplet cela so všetkým alebo sa aj tam kupujú / vyberajú nejaké matrace a rošty?
My mame taku klasickú čo sa kúpil len rám a zvlášť rošty a matrace, nič špeciálne ale nevyhovuje mi lebo mi to príde labilne, môj chlap je ešte aj väčšej váhy a stačí že sa pretočí nabok mám pocit že posteľ az zvlietne😃
Tak mi prišiel ako dobrý nápad takáto posteľ ak je teda už so všetkým lebo nebaví ma si to sama skladať aký matrac aký rošt atd a je to pomaly drahšie než tieto

nssv2
19. nov 2023

Ahoj, my sme teraz kupovali boxpringovu posteľ, na stránke veneti.sk, majú dobre ceny a sme spokojní zatiaľ s kvalitou. No boxpringova posteľ znamená, že matrac je vstavaná, takže ju nevieš meniť, tak isto bez roštu, sú to valendy. Preto sú aj tieto postele menšej cenovej kategórie. Ak sa prenu rozhodneš odporúčam topper, nepoškodiš matrace, vieš si vybrať tvrdosť a neni ani medzera medzi matracmi🙂 nám to došlo z troch častí, čelo, 1 valenda, 2 valenda a len sa to všetko spojilo 🙂

melanta
20. nov 2023

Máme a máme normálne samostatný matrac. Žiadny vstavaný. Záleží totiž od kvality. Ak chceš boxpring posteľ, ale máš nízky budget, tak kúpiš to, čo je písané v prvom príspevku. Ak si ochotná investovať, tak si kúpiš skutočnú boxpring posteľ, so samostatným matracom. Hotelové veľké americké postele sú tiež samostatné matrace, aspoň v tých lepších hoteloch.

eternity24
20. nov 2023

Ahoj. Ja mám tiež taku posteľ z Materasso. Vysoké čelo. Dlho som po nej tuzila a šetrila na ňu 3-4 roky. Materiál si môžes vybrat a podľa toho sa odvíja cena, ale ide o drahšie postele. Matrac sa dá meniť a teda kupovala som extra matrace priamo na ich predajni. Ja som s ňou veľmi spokojná.

lienka9
20. nov 2023

@melanta suhlas.bud su oznacene ako boxspring take klasicke valandy,vacsinou aj s uloznym priestorom,vtedy mas vstavany matrac a na vrch sa dava taky chranic (nieje povinne),alebo tie origos postele ako v hoteloch maju zvlast ram,zvlast matrac,ktory je ale nasobne hrubsi a plus celo.tie lacne su okolo 400 eur,tie origos hotelove okolo 2000 a viac..my sme kupili taku lacnu lebo sme potrebovali rychlo co bolo na sklade,ale manzelovi nevyhovuje a davali sme si teraz nacenovat uz taku normalnu.