Boli by vaši muži ok s touto farbou gauča?

15. mar 2024

Boli by vasi muzi s touto farbou ok? Zaujima ma hlavne nazor vasich muzov. Prosim, nebavme sa o tom ako sa bude spinit alebo kde a ako bol vyrobeny. Dakujem

autor
15. mar 2024

Pripadne, ci by boli s dizajnom gauca ok.

elenka.k
15. mar 2024

😍 myslím, že keby som ju veľmiii chcela, tak by som si ju vydupkala a dizajn je skvelý
mali sme kúsok svetlejší odtieň a v pohode

autor
15. mar 2024

@elenka.k Dakujem za odpoved

lenkasarka
15. mar 2024

Mne sa páči ak budú farby prispôsobené tak to môže vyzerat ako celok skvelo

13uzivatelka11
15. mar 2024

Mame podobný a muž prišiel s tým nápadom, ze chcel farebný gauč a sme veľmi spokojní.

minenkak
15. mar 2024

Ja osobne by som to nechcela a muž povedal , že by ho zakryl dekami

mk22
15. mar 2024

Mame podobný tvar, aj tie ukončenia len inú farbu.

lenkakravcova
15. mar 2024

Dizajn je fajn, ak máš robotický vysávač tak si zistí či rozkladacia časť nemá dosku dole (nás má a do stredu neprejde, čo mi nenapadlo kontrolovať) 🙂
A muž hovorí že farba je OK 🙂

autor
15. mar 2024

@lenkasarka Dakujem. A tvoj muz co na to? Mam zistit prioritne nazor muzov 🙂

thoughtfulweirdo
15. mar 2024

Pýtala som sa manžela, hovorí, že farba gauča pre neho nie je kľúčová, takže ak by nám vyhovoval a ja by som chcela túto farbu, nemal by s tým problém 😁

lenkasarka
15. mar 2024

Momentálne je v práci tak ti neviem tlmočiť jeho názor.

laura164
15. mar 2024

Jasne, môjmu je všetko jedno, zariadujem podľa seba 🤣

autor
15. mar 2024

@lenkasarka OK, dik

natall113
15. mar 2024

Rodičia majú podobný a vyberal ho ocino

jarnajar
15. mar 2024

Prečo by to práve mužovi malo vadiť? Akože muži preferujú tmavé farby? Neviem o tom, môj určite nie. Máme tiež žltý, vybrali sme ho spolu. Ale teda môj muž vybral aj orientálne kvetinkové kachličky 🙂

dada13288
15. mar 2024

Moj chcel zlty gauc 🙂 calunenie taky skor neonkovy. Som povedala, ze nie. Ale toto je krasna jemna farba, ktora ozaj moze vyzerat v interiery nadherne.
Ak daco ako robolo spomenute vyssie pozor na robota, ja s manzelom som menila a vyvysovala nozicky na gauci.

surama
15. mar 2024

Za mna krasny 😍 Manzel by problem nemal 🙂

cookie29
15. mar 2024

mali sme podobny len kozeny. Dvakrat zlty. A teraz mam biely

ivangeline
15. mar 2024

U nás by to neprešlo. Máme radi tmavšie. Jedine že by sme pochádzali farebne sýte vankuse a deky. Ináč dizajn ok.

tehotna40
15. mar 2024

Naši majú skoro taky istý, trochu je inak robený ten vrch. Farba rovnaká, vybral ho tatino. A môj muž chválil, keď sme tam boli, takže páčil by sa mu určite aj tento. Nevidím vo farbe problém, ved nieje ružový alebo nejako čisto "dievcensky".

galganka
15. mar 2024

Máme ružový gauč. 🤷🏼‍♀️ A nikomu sa guľky na ňom nescvrkávajú. Aj žltý sme chvíľu zvažovali.

cinky16
15. mar 2024

za mojho muza aj farba aj dizajt super, vieme si ho predstavit v nasej obyvacke

negymama
15. mar 2024

no moj muz by bol nadseny, silou mocou chcel zlty gauc!

negymama
15. mar 2024

mz sme aj doma u nasich mali zlty gauc, len samozrejme iny dizajn, to bol este socik, ale na tu dobu bol moderny, otec na nom vylihoval kazdy vecer.

guudy
15. mar 2024

To uplne vyzera, ze vsetci maju doma zltu sedacku😁😁😁
Mojmu muzovi by to bolo jedno, mne sa nepaci farba ani dizajn🤷🏼‍♀️

lenkasarka
15. mar 2024

@guudy všetci nie ja mám bielu a najradšej by som ju vyhodila rovno z okna

guudy
15. mar 2024

@lenkasarka tak ju vyhod ;)

liusa82
15. mar 2024

my máme podobné ale nemyslím dizajn, ale farbu.Akurát že horčicovú súpravu.Ale aj táto vanilková aspoň mne tak ukazuje na pc alebo taká žltkastká tak by pekne ladila aj s bielou aj šedou.My tak máme a pekne to ukáže.Ja mám velmi rada farebné gauče aj postele,nábytok.Tak to oživí ako len tie obyčajné šedé alebo tmavé gauče.Pretože tých vidím u každého najviac..ved si ho objednaj a je a už to len príde domov a nebude môcť nič spraviť ak sa ti tak páči😀 sem tam treba aj kulehu urobiť🙂

tehotna40
15. mar 2024

@guudy moji rodicia ano, my nie, my mame tmavo hnedú, pri deťoch nemôžem mať takúto bledú aj keď sa mi páči, by som sa zbláznila 😀

lenkasarka
15. mar 2024

@guudy momentálne nie som ochotná vyhodiť dalších 4 tis eur za sedačku tak ju tu potichu trpim