Bissell vysávač a mop v jednom

renataolcakova
4. feb 2024

Bissel vysávač a mop v jednom.Navyše hneď podlahu aj vysuší. Máte niekto osobné skúsenosti ?

Typ croswave 3v1 alebo iný typ.Upredostňujem typ s kablom nie s batériou

argeus
5. feb 2024

mame doma kablovy bissell crosswave. nie je to take pohodlne ako bezny vysavac, je aj o dost tazsi, takze s nim robim ja a nie manzelka. ale robotu urobi. je to fajn na castejsie upratovanie. ked sa u nas dlhsie nevysava, zvyknem pred bissellom prebehnut podlahu obycajnym vysavacom. zaroven by sa mal vzdy po pouziti vycistit a filter nechat vyschnut, teda nie je velmi vhodny na caste upravovanie malych ploch (take ze 2x za den vyberiem lebo dieta nieco rozlialo). mame ho 3+ roky, dole okolo hlavice je gumene tesnenie ktore zbera vodu. uz nie je v najlepsom stave a vysavac nechava na podlahe penu, co je podla mna celkom ze fail. nahradne sa kupit neda. nekupovali sme do toho original bissell napln (cena), ale len bezny mydlovy cistic. dolezite je aby napln neobsahovala vosk, lebo moze upchat kanaliky.

renataolcakova
autor
5. feb 2024

@argeus ok ja ho potrebujem na denne vysatie a umytie podlahy.Nie upratovanie pri deťoch.aj keď mäme šteniatko doma a asi ostane s nami vnútri. Syn je už veľký takže denný poriadok

renataolcakova
autor
5. feb 2024

@argeus a vaša skúsenosť je kladnä alebo ho viac nechcete? Môžem sa opýtať aký typ máte?

argeus
6. feb 2024

Podľa štítku je to model 17132. Ani neviem že ich je viac. Keď sme ho kupovali, šiel som podľa recenzií, na sk heureke ani nebol v hitparáde, v českej ale viedol. Ešte sme rozmýšľali nad karcherom, ale odradilo ma že mal dva valce a podľa recenzií nechával v strede penový pás. Spokojni sme, až teda na to gumove tesnenie, čo môže byt časom problém. Už teraz musím dávkovat vodu veľmi opatrne aby mi ju zmylo. Mohlo sa to stať aj preto, že sme mokré časti nechávali sušiť na balkóne aj dosť dlho a svietilo na to cez leto slnko. Záverom - podľa mna - ak zmyvate častejsie a väčšiu plochu, tak to ušetrí veľa času. Na menšie plochy sa neoplatí (obecne žiadny, nielen bissell), lebo jeho čistenie tiež niečo trvá. Zmyva a vysáva dobre, iný sme nemali, teda posúdiť neviem. Tesnenie je problém, nenechaval by som uz hlavu na priamom slnku

yvanielka
7. feb 2024

@renataolcakova ahoj, máme Bissell 3 v 1 CrossWave druhý rok, ja som s ním spokojná. Nevýhody - je trochu ťažší ale nič hrozné, v pohode zvládnem vysávať aj s dieťaťom na rukách. Pekne umyje aj povysáva. Treba ho ale každý deň čistiť - teda vyliať tú nádobku so špinavou vodou a nechať preschnúť filter. Filter aj umývacie hlavice vieš dokúpiť, ja som zatiaľ menila filter 3x. Kľudne sa pýtaj ešte keby niečo 🙂

renataolcakova
autor
7. feb 2024

@argeus ďakujem pekne za odpoveď.Pomohli ste mi